Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:57:26

На гостини до бібліотеки

20.05.2014   14:07Агенцiя

15 травня в Науковій бібліотеці Чернігівського державного інституту економіки і управління відбувся День відкритих дверей.

Долучитися до заходу було запрошено учнів 10-11 класів чернігівських шкіл разом із класними керівниками та вчителями. Бажаючих прийти виявилося чимало, адже більшість з них у майбутньому – студенти вишів.

Головною метою акції стало знайомство з вузівською бібліотекою, яка покликана забезпечувати навчальний процес та надавати користувачеві максимальний обсяг потрібної інформації. Над виконанням цих завдань злагоджено працюють усі структурні підрозділи наукової бібліотеки: читальні зали, редакційно-видавничий і науковий відділи, відділ інформаційно-бібліографічної роботи, навчальний абонемент, відділ комплектування та наукової обробки документів. Цими відділами і було проведено екскурсії для гостей.

У просторому, світлому читальному залі періодичних видань бібліотекарі підготували цілий ряд цікавих виставок, відкритих переглядів літератури, стендів з інформацією про ЧДІЕУ.

Очікував школярів також і приємний сюрприз. У бібліотеці стало доброю традицією проводити майстер-класи - ділитися секретами творчості. Цього разу усім, хто бажав, пропонувалося спробувати власноруч створити ляльку-мотанку. З радістю погодилися не тільки дівчата, а й хлопці. Результатами дружної роботи стали ляльки «Благодать» - прадавній сакральний оберіг з побажаннями ніколи не сумувати і не опускати руки.

Загальну увагу привернула виставка видань–«рекордсменів» з фонду бібліотеки:
найбільша та найменша книги; найоб'ємніша за кількістю сторінок; найдавніша за роком випуску; найзапитаніша у читачів та ін.
Співробітники відділу інформаційно-бібліографічної роботи не тільки розповіли про свою діяльність, а й провели коротку екскурсію музеєм інституту.
Навчальний абонемент запросив відвідувачів «у святую святих» - свій книжковий фонд. Подорож лабіринтами стелажів двоповерхового книгосховища стала справжньою пригодою для школярів.

Про основні кроки здійснення пошуку, вибору інформаційних джерел та документів за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в цілому та бібліотечної програми зокрема розповіли співробітники наукового відділу. Також ними було представлено невеликий огляд вітчизняних та міжнародних ресурсів вільного доступу, які пропонує сьогодні бібліотека ЧДІЕУ своїм користувачам. 

Завершувалися екскурсії в Літературній вітальні наукової бібліотеки, де проходять виставки творчих робіт та зустрічі з цікавими людьми, де можна попрацювати з ноутбуком, або пройтися вздовж полиць з художньою літературою та обрати собі книгу до душі, або просто посидіти з друзями.

Колектив бібліотеки ЧДІЕУ дякує керівництву ліцеїв №№ 15, 22 і 32, загальноосвітніх навчальних закладів №№ 28, 30, 33 за співпрацю. Будемо раді нашим новим читачам!

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.