Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 09:38:22

Підготовка кадрів та підвищення кваліфікації працівників у 2013 році. ДОВІДКА

12.05.2014   08:01

Для забезпечення економіки висококваліфікованими кадрами існує необхідність здійснення підготовки та підвищення професійного рівня працівників.

У 2013 р. на підприємствах, в установах та організаціях області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) кількість працівників, які проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації, склала 8,9% від облікової кількості штатних працівників.

При цьому професійну підготовку та перепідготовку отримали 2,2 тис. осіб, або лише 1% облікової кількості штатних працівників. Більше половини з них – це працівники підприємств промисловості (57,8% від усіх навчених новим професіям).

Основною формою навчання працівників була їхня професійна перепідготовка безпосередньо на виробництві (66,9%).

Серед тих, хто пройшов навчання з підготовки та перепідготовки, чоловіків було у 2,3 раза більше, ніж жінок.

Підвищення кваліфікації за різними формами навчання за рік пройшли 17,1 тис. осіб, або 7,9% облікової кількості штатних працівників, 16 осіб навчалися за кордоном.

Понад дві третини працівників підвищили кваліфікацію в навчальних закладах. Найвищим цей показник був у видах діяльності, які традиційно залучають працівників високого кваліфікаційного рівня, зокрема, в освіті – 95,9%.

Переважна кількість працюючих, котрі підвищували кваліфікацію безпосередньо на робочому місці, – працівники промисловості (43,1% всіх навчених на виробництві).

Серед працівників, які підвищили кваліфікацію, переважали жінки (56,4%), а за професійними групами – професіонали та фахівці (59,7% від загальної кількості навчених).

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.