Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 13:20:38

Студенти побували у чернігівськкому СІЗО

25.04.2014   15:52Агенцiя

Чернігівський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідали студенти 4-го курсу Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права ім. академіка Ю. Бугая.

Метою даної екскурсії стало практичне закріплення студентами теоретичних положень щодо проведення профілактичної роботи в органах і установах Державної пенітенціарної служби України.

Біля головного входу до ізолятора студентів зустрів заступник начальника з соціально-виховної і психологічної роботи Юрій Білоколоша. Після короткого інструктажу стосовно правил поведінки в ізоляторі та у супроводі співробітників установи студенти зайшли на територію СІЗО.
Майбутніх юристів провели коридорами з камерами, показали прогулянковий дворик. Юрій Білоколоша розповів, як ув`язнені проводять час на прогулянках, після чого учасники екскурсії попрямували до кімнат побачень.

Далі студенти відвідали камери, в яких утримуються неповнолітні. Майбутні юристи побували в спортзалі для спецконтингенту, учбовому класі, кабінеті психолога. Запам'яталась студентам і бібліотека установи.

У відвідувачів виникали запитання про розпорядок дня ув'язнених осіб, про харчування, їх навчання та працю.
Студенти дізналися про особливу категорію ув'язнених – жінок. Окрема камера є і для тих жінок, що потрапили в ізолятор вагітними або ж з маленькими дітьми. Такі жінки і їхні діти знаходяться під наглядом медиків.

Навчальна екскурсія надовго запам'ятається студентам інституту, які закріпили на практиці знання, отримані ними теоретично при навчанні.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За 4 місяці рахунок держави поповнився на майже 24 мільйони гривень

За 4 місяці рахунок держави поповнився на майже 24 мільйони гривень 13:13

«Гаманець» держави поповнюється з різних джерел, зокрема рахунком оплати відповідних послуг, обов’язкових щомісячних платежів, а також через накладені за вчинення адміністративних правопорушень штрафи.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 415 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 415 осіб 09:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 18 травня в області щеплено першою та другою дозою 22639 людей.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:33

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки: нарада гуманітарної сфери

Прилуки: нарада гуманітарної сфери 09:20

17 травня в малій залі міської ради, під головуванням профільного заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Шкуренко, відбулася нарада із керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів міської ради гуманітарної сфери.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 09:10

17 травня міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду та підвів підсумки проведених заходів минулого тижня.