Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 07:13:53

Визначено кращого вихователя року

25.04.2014   07:13Агенцiя

В приміщенні Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей відбувся обласний конкурс «Кращий вихователь року», в якому взяли участь вихователі та психологи центрів соціально-психологічної реабілітації дітей. Конкурс організовано та проведено за ініціативою та підтримки Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.

Захід відбувся за участі представника Департаменту усиновлення та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України Любові Сергіївни Солодухіної.

Метою заходу є обмін досвідом, підвищення професійного рівня педагогічних працівників закладів соціального захисту дітей, удосконалення ефективності виховного та реабілітаційного процесів.

Конкурс проводився в два етапи. У ході І етапу (заочного) учасники презентували власний досвід роботи, практичні здобутки та напрацювання, під час ІІ етапу (очного) – демонстрували свою фахову майстерність під час проведення конкретних виховних заходів, майстер-класів, застосування психологічних методик та ін.

Переможці конкурсу визначались за номінаціями: «Шляхами Великого Кобзаря», «Використання сучасних інтерактивних форм у виховній діяльності» та «Психологічна допомога».

До складу журі ввійшли представники Служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За результатами конкурсу першість здобули:

у номінації «Шляхами Великого Кобзаря» - Жога Ірина Вікторівна – вихователь Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації;

у номінації «Використання сучасних інтерактивних форм у виховній діяльності» - Мандрика Людмила Володимирівна – вихователь Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

у номінації «Психологічна допомога» – Ковальчук Ірина Григорівна – практичний психолог Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Переможцям були вручені цінні подарунки та почесні грамоти Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.
 

Служба у справах дітей облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.