Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 13:12:06

Визначено кращого вихователя року

25.04.2014   07:13Агенцiя

В приміщенні Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей відбувся обласний конкурс «Кращий вихователь року», в якому взяли участь вихователі та психологи центрів соціально-психологічної реабілітації дітей. Конкурс організовано та проведено за ініціативою та підтримки Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.

Захід відбувся за участі представника Департаменту усиновлення та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України Любові Сергіївни Солодухіної.

Метою заходу є обмін досвідом, підвищення професійного рівня педагогічних працівників закладів соціального захисту дітей, удосконалення ефективності виховного та реабілітаційного процесів.

Конкурс проводився в два етапи. У ході І етапу (заочного) учасники презентували власний досвід роботи, практичні здобутки та напрацювання, під час ІІ етапу (очного) – демонстрували свою фахову майстерність під час проведення конкретних виховних заходів, майстер-класів, застосування психологічних методик та ін.

Переможці конкурсу визначались за номінаціями: «Шляхами Великого Кобзаря», «Використання сучасних інтерактивних форм у виховній діяльності» та «Психологічна допомога».

До складу журі ввійшли представники Служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За результатами конкурсу першість здобули:

у номінації «Шляхами Великого Кобзаря» - Жога Ірина Вікторівна – вихователь Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації;

у номінації «Використання сучасних інтерактивних форм у виховній діяльності» - Мандрика Людмила Володимирівна – вихователь Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

у номінації «Психологічна допомога» – Ковальчук Ірина Григорівна – практичний психолог Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Переможцям були вручені цінні подарунки та почесні грамоти Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.
 

Служба у справах дітей облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини