Чернігівські школярі вчилися захищатися та надавати першу медичну допомогу
У школах Чернігова відбулися тренування з цивільного захисту населення.
Зокрема, в Чернігівській загальноосвітній школі №27, було проведено показовий День цивільного захисту та спеціальне комплексне об’єктове тренування. Старшокласники закріпилирівень навичок та вмінь, які отримали протягом навчального року.
Діти змагалися у наданні невідкладної медичної допомоги, демонстрували вміння з транспортування постраждалих на ношах, виконували нормативи з одягання та роздягання загальновіськового захисного комплекту та протигазу. Крім цього, школярі готували виставку малюнків та взяли участь у тематичній вікторині.
Обстановка на комплексному тренуванні була створена у відповідності із задумом тренування і відображала стан і умови цивільного захисту школи. Умовно стався розлив ртуті і виникла реальна загроза життю людей. Було проведено оповіщення педагогів та школярів, після чого учні під керівництвом учителів організовано і без паніки покинули приміщення згідно із планом евакуації. До місці події прибули працівники радіаційної та хімічної розвідки аварійно-рятувального загону, які також продемонстрували свої вміння щодо локалізації та ліквідації витоку небезпечної хімічної речовини.
- Школярі ознайомилися з усім наявним спорядженням та порядком його застосування в екстрених умовах, - повідомив присутній на тренуванні майстер виробничого навчального процесу Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області, капітан запасу Юрій Мірюта. - Захід провели на високому організаційно-методичному рівні. Саме тому тренування пройшло цікаво та з користю для всіх його учасників.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.