Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:13:14

Такий не легкий професійний вибір

10.04.2014   09:59Агенцiя

Дуже скоро розпочнеться вступна кампанія – гаряча пора як для абітурієнтів, так і для навчальних закладів, які боротимуться за прихильність майбутніх студентів. Яку професію обрати і в якому з вишів її отримати – питання не з легких. Чому молодь вступає на ті чи інші спеціальності і які з них найпопулярніші?

Сьогодні найбільшим попитом серед абітурієнтів користуються професії юриста, економіста, пов’язані з програмуванням та інформаційними технологіями, а також будівельні. Популярні також спеціальності туристичної галузі та харчової і переробної промисловості.

У зв’язку зі швидким розвитком високих технологій технічна освіта знову стає популярною. Тому сучасна молодь свідомо обирає інженерні професії.
Багато років традиційно популярні професії юридичного та економічного напрямку. При чому дехто з економістів прагне отримати ще й правову освіту – цього вимагають реалії сучасного життя.

Вищі навчальні заклади дають студентам можливість не лише отримати необхідні знання за спеціальністю. Молодь може відвідувати різноманітні гуртки, брати участь у КВК, творчих конкурсах, займатися науковою діяльністю.

Якщо студент розвивається як творча особистість, це йде на користь і йому, і навчальному закладу.


http://chodtrk.com.ua/?p=14252

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.