Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:37:19

Зустріч керівництва Чернігова та області зі студентами вузів

05.04.2014   09:45

На завершення семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» його учасники – студенти-випускники вузів міст Чернігова та Ніжина пройшли підсумкове тестування та мали нагоду поспілкуватися з керівниками міста та області.

Вже традиційно в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів зі студентами провів зустріч чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він розповідав про специфіку діяльності виконавчих органів влади та органів місцевого самоврядування, наводив приклади з власного досвіду роботи щодо вирішення питань, пов’язаних з економікою, соціальною сферою, розвитком інфраструктури м. Чернігова. 

У подальшій дискусії йшлося про адміністративну реформу та пов’язане з нею реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Зокрема, студенти цікавилися, наскільки ці зміни вплинуть на можливості їхнього працевлаштування на службу до структур виконавчої влади та місцевого самоврядування. Наступні питання стосувалися джерел наповнення державного та місцевих бюджетів, а також чи допоможе планована децентралізація фінансів подолати корупцію та нецільові розтрати державних коштів. Учасники зустрічі також говорили про можливості туристичного, історико-культурного потенціалу Чернігова, збереження його пам’яток, розвитку міських територій для відпочинку (що буде на місці пам’ятника В. Леніну, чи стане Стрижень в майбутньому придатним для купання тощо).

Також до студентів звернувся перший заступник – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман. Він зауважив, що до недавнього часу державна служба залишалася неооціненою, що певною мірою й сформувало упереджене ставлення у суспільстві до державних службовців як чиновників-бюрократів. Останні події в державі зумовили необхідність докорінної перебудови всієї управлінської галузі. Її подальше успішне реформування багато в чому буде залежати від приходу до владних структур саме молодих, освічених та свідомих фахівців. Наостанок він привітав студентів із закінченням навчання, вручивши відповідні сертифікати учасникам програми та закликав молодих людей реалізувати свій потенціал на користь України саме на службі в органах державної влади та місцевого самоврядування.
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.