Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:51:21

Проведено семінар-навчання з начальниками реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції

02.04.2014   09:19Агенцiя

1 квітня під головуванням начальника реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області проведено семінар-навчання з начальниками реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції стосовно питань засад запобігання та протидії корупції в реєстраційних службах.

У семінарі взяли участь представники Чернігівської обласної державної адміністрації та прокуратури Чернігівської області.

Під час цього заходу начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області наголосив на пріоритетності антикорупційної роботи в діяльності структурних підрозділів реєстраційних служб, з метою мінімізації корупційних ризиків та недопущення ситуацій, які є підґрунтям для виникнення конфлікту інтересів.

Учасники семінару обговорили новації у антикорупційному законодавстві, практичні питання вжиття заходів по запобіганню та протидії корупції у структурних підрозділах реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції у Чернігівській області, особливості відповідальності за порушення антикорупційного законодавства, висвітлили шляхи запобігання одержанню неправомірної вигоди, дарунка (пожертви) відповідно до Закону України «Про правила етичної поведінки».

Наприкінці семінару-навчання було перевірено рівень знань керівників реєстраційних служб законодавства у сфері запобігання та протидії корупції шляхом тестування.
Крім того, під час семінару відбувся обмін думками та досвідом, обговорено шляхи вирішення проблемних питань, які виникають в роботі реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції Чернігівської області з усіх напрямків діяльності.


Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини