У Чернігові відбулась Всеукраїнська олімпіада з правознавства. ФОТОрепортаж
Всеукраїнська олімпіада учнів з правознавства у славному мальовничому місті Чернігові на якій був представлений весь регіон України в кількості 102 учасників успішно завершила свою роботу.
Учасники не тільки змагалися у правознавстві, а й ознайомились з історичними пам’ятниками культури.
Під час закриття Чернігівщина передала символ олімпіади богиню правосуддя представникам славного міста Лева та висловили надію, що 23-тя Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства пройде на високому рівні.
Чернігівську область захищала команда з трьох чоловік. НОВІК МАРІЯ учениця 9-го класу Прилуцької гімназії №1 ім.Георгія Вороного, Прилуцької міської ради, отримала ДИПЛОМ 1-го ступеня і стала переможцем 4-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
Всі учасники отримали Дипломи та цінні подарунки від організаторів.
Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.




















