Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 03:51:21

Політика не стали на заваді науковцям

28.03.2014   08:54Агенцiя

Обласний педагогічний ліцей обдарованої сільської молоді провів міжнародну конференцію «Інноваційний вимір сучасних загальних навчальних закладів». Одним із організаторів стала Національна академія педагогічних наук України.

Головне завдання в реформуванні освіти – зробити її більш сучасною, вчителя – більш мобільним і готовим до змін. Завдання школи тепер полягає не стільки в підготовці дитини до вступу у виш, як це було раніше, а навчити її жити в тих умовах, які створює світ, вміти розкривати здібності там, де є на те можливість. Освіта має відповідати вимогам часу, переконана начальник відділу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Світлана Кириленко.

Захід відвідали науковці з сусідніх країн. Російські вчені кажуть — різниця в ставленні до педагогіки між нашими країнами існує. Зокрема, в них немає аналогів такого закладу, як педагогічний ліцей для обдарованої молоді. Так член-кореспондент Російської академії освіти Анатолій Цирульников стверджує, що подібних закладів освіти, як наш педагогічний ліцей, в Росії немає. Тож вони мають бажання перейняти наш досвід.

Гості глибоко занепокоєні політичною ситуацією, що склалася між нашими державами. «Громадянам Росії соромно за владу. З українськими вченими ми співпрацюватимемо незалежно від політичної ситуації, навіть в «обхід» влади.» — говорить директор «Агентства освітнього співробітництва» Андрій Русаков.

Тож, як бачимо, політичні зміни не заважають науковій співпраці. Великою мірою через те, що сучасні науковці — люди обізнані, справедливі й мислять не заангажовано.


http://chodtrk.com.ua/?p=14016

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини