Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 19:52:53

Розпочався фінальний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та пробне тестування 2014 року

24.03.2014   15:27Агенцiя

23 березня на базі обласного Палацу дітей та юнацтва за участю провідних творчих колективів відбулось урочисте відкриття фінального етапу ХХІІ Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Олімпіада проходитиме протягом 24-27 березня на базі ліцею № 15 м. Чернігова.

Участь у олімпіаді візьмуть 102 учні 8-11 класів з 23-х областей України та м. Київ. Місто Чернігів представлятиме учениця 11-го класу 27-ї школи Овчаренко Марія, яка посіла І місце з правознавства у обласному турі олімпіад.

22 березня відбулась перша сесія пробного тестування 2014 року. Майбутні абітурієнти пройшли процедуру тестування та мали змогу перевірити свої знання з української мови та літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та іноземної мови.

У Чернігові відкрито три пункти тестування, усі на базі вищих навчальних закладів: ЧНТУ, ЧДІЕУ, ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка. Явка на пункти тестування склала 94%.

Ті учасники пробного тестування, які не з’явились на пункти у день тестування, можуть ще протягом трьох днів отримати свої зошити у тому пункті тестування, де вони мали складати тести. Причому з собою необхідно мати документ, за яким проходила реєстрація.

Найбільш обираним предметом, з року в рік, є українська мова і література, 62% тестів у перший пробний день складено з цього предмету. Далі за затребуваністю - англійська мова – 20% (178 абітурієнтів) та фізика – 9% (84 абітурієнти). Всесвітню історію, німецьку, французьку та російську мови обрало відповідно 6, 2, 2 і 1 чоловіки. Загалом на проходження пробного тестування у цей день зареєструвались 896 майбутніх абітурієнтів.

Цього року у процедурі проведення пробного тестування вже закріпилась «Технологічна перерва». Під час роботи над тестом в аудиторіях відповідальними особами був проведений огляд на предмет виявлення мобільних телефонів та інших засобів зчитування, обробки та передавання інформації. Час, затрачений на цю перерву, додавався до загального часу тестування. Ще одним нововведенням для зручності абітурієнтів стало зазначення фактичного часу, який вказувався на дошці кожні 20 хвилин.

 

За інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини