Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:05:22

В Чернігівському юридичному коледжі відбувся розподіл випускників 2014 року

14.03.2014   09:54Агенцiя

В Чернігівському юридичному коледжі Державної пенітенціарної служби України відбувся розподіл випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст».

Даний захід є офіційним і традиційним для навчального закладу. Кожний рік курсанти працевлаштовуються в органах і установах Державної пенітенціарної служби України. 2014 рік не став винятком.

Розподіл відбувся під головуванням начальника Чернігівського юридичного коледжу полковника внутрішньої служби Олійника Олександра Івановича, за участю головного спеціаліста інспекції з особового складу Центрального апарату ДПтС України підполковника внутрішньої служби Шеремети Олексія Петровича.

Запрошені начальник управління ДПтС України полковник внутрішньої служби Валерій Михайлович Пісклов та заступник начальника управління полковник внутрішньої служби Вячеслав Станіславович Козка привітали майбутніх пенітенціаріїв з отриманням перших робочий місць.

Валерій Пісклов підкреслив, що рівень знань, які курсанти отримали під час навчання, відповідає вимогам, які до них висуваються, та висловив сподівання, що подальша співпраця Чернігівського юридичного коледжу та управління ДПтС України в Чернігівській області допоможе викладачам навчального закладу у практичній підготовці спеціалістів.

«Багато хто з випускників обіймає високі посади в органах та установах Служби. Всі керівники, які працюють з нашими курсантами відзначають їх якісну професійну підготовку», - зазначив у своєму виступі Олександр Олійник.
Заступники начальника коледжу полковник внутрішньої служби Чебоненко Станіслав Олегович, полковник внутрішньої служби Жабінський Володимир Михайлович, полковник внутрішньої служби Головешко Олег Анатолійович запевнили, щоб, як кажуть, «тримати визнану марку» викладачі Чернігівського юридичного коледжу постійно працюють над удосконаленням і розробкою нових програм. Для якісної підготовки курсантів навчальний заклад має відповідну матеріально-технічну базу. Величезна увага приділяється практичній підготовці курсантів.

При розподілі випускників в обов'язковому порядку враховувалися не тільки морально-психологічні та ділові якості, рівень знань, характеристики командирів, але також і місце проживання.

За підсумками засідання комісії всі 146 випускників, котрі навчалися в коледжі, отримали робочі місця.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.