Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 09:11:38

В Чернігівському юридичному коледжі відбувся розподіл випускників 2014 року

14.03.2014   09:54Агенцiя

В Чернігівському юридичному коледжі Державної пенітенціарної служби України відбувся розподіл випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст».

Даний захід є офіційним і традиційним для навчального закладу. Кожний рік курсанти працевлаштовуються в органах і установах Державної пенітенціарної служби України. 2014 рік не став винятком.

Розподіл відбувся під головуванням начальника Чернігівського юридичного коледжу полковника внутрішньої служби Олійника Олександра Івановича, за участю головного спеціаліста інспекції з особового складу Центрального апарату ДПтС України підполковника внутрішньої служби Шеремети Олексія Петровича.

Запрошені начальник управління ДПтС України полковник внутрішньої служби Валерій Михайлович Пісклов та заступник начальника управління полковник внутрішньої служби Вячеслав Станіславович Козка привітали майбутніх пенітенціаріїв з отриманням перших робочий місць.

Валерій Пісклов підкреслив, що рівень знань, які курсанти отримали під час навчання, відповідає вимогам, які до них висуваються, та висловив сподівання, що подальша співпраця Чернігівського юридичного коледжу та управління ДПтС України в Чернігівській області допоможе викладачам навчального закладу у практичній підготовці спеціалістів.

«Багато хто з випускників обіймає високі посади в органах та установах Служби. Всі керівники, які працюють з нашими курсантами відзначають їх якісну професійну підготовку», - зазначив у своєму виступі Олександр Олійник.
Заступники начальника коледжу полковник внутрішньої служби Чебоненко Станіслав Олегович, полковник внутрішньої служби Жабінський Володимир Михайлович, полковник внутрішньої служби Головешко Олег Анатолійович запевнили, щоб, як кажуть, «тримати визнану марку» викладачі Чернігівського юридичного коледжу постійно працюють над удосконаленням і розробкою нових програм. Для якісної підготовки курсантів навчальний заклад має відповідну матеріально-технічну базу. Величезна увага приділяється практичній підготовці курсантів.

При розподілі випускників в обов'язковому порядку враховувалися не тільки морально-психологічні та ділові якості, рівень знань, характеристики командирів, але також і місце проживання.

За підсумками засідання комісії всі 146 випускників, котрі навчалися в коледжі, отримали робочі місця.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

4 грудня: цей день в Україні і світі

4 грудня: цей день в Україні і світі 09:09

ДЕНЬ 651 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 651 RUSSIAN AGRESSION

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».