Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 09:35:00

Методи розвитку гендерної чутливості у державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

13.03.2014   07:50

Тематичний короткотерміновий семінар для спеціалістів районних, міських Чернігова, Ніжина, Прилук центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 12 – 14 березня 2014 р.

Під час навчання слухачі дізнаються про гендерну чутливість як основну складову попередження домашнього насильства; соціальні та культурні фактори, які ведуть до гендерної дискримінації, шляхи їх подолання; правові основи гендерної рівності в Україні, та положення ЗУ «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Спеціалісти ЦССМ звернуть увагу на гендерні стереотипи у ЗМІ; обговорюватимуть питання нормативно-правового забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді; роботи із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах. Програмою навчання заплановано також проведення тренінгів, присвячених основам гендерного виховання, причинам конфліктів та способам їх вирішення.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини