Громадські активісти Чернігівщини запрошується на тренінг щодо протидії корупції в сфері земельних відносин
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини запрошує представників громадських організацій та громадських активістів Чернігівської області взяти участь у тренінгу “Механізми участі громадськості в протидії корупції в сфері земельних відносин”.
Тренінг відбудеться 4 березня 2014 року у м.Чернігові.
Тренерами виступатимуть:
Іван Сікора – директор Фундації “Відкрите суспільство”, колишній консультант Ради Європи, екс-радник Міністра економіки України, автор методології “Індексу антикорупційної політики”, координатор Коаліції “ЗА ДОБРОЧЕСНУ ПУБЛІЧНУ СЛУЖБУ”;
Ігор Пузан – начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держземагенства у Чернігівській області,
Олександр Соломаха – начальник вiддiлу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернігівської обласної ради.
Під час тренінгу будуть висвітлені теми та надані практичні навички щодо:
– громадського контролю та ролі громадськості в протидії схемам тінізації ринку землі, що належить територіальним громадам;
– національних та міжнародних стандартів антикорупційної політики в сфері земельних відносин;
– механізмів та інструментарію проведення громадських антикорупційних розслідувань у процедурах відведення та продажу земельних ділянок;
– регулювання земельних відносин в світлі нового земельного законодавства;
– основних аспектів юридичної відповідальності щодо запобігання і протидії корупції в контексті земельних відносин;
– проблеми практичної реалізації інформаційного законодавства щодо доступу громадськості до публічної інформації про землі територіальних громад;
Навчання буде проводитись на прикладах реальних успішних дій громадськості та конкретних практик (кейсів).
Учасникам заходу забезпечується: харчування, відшкодування плати за проїзд та роздаткові матеріали.
Для участі у тренінгу необхідно надіслати короткий мотиваційний лист із обов’язковим зазначенням:
1. ПІБ учасника
2. Назви громадської організації або ініціативи, яку він представлятиме
3. Контактної інформації (номер тел., електронна пошта).
Заявки на участь просимо надсилати на e-mail: protection.ua@gmail.com <mailto:protection.ua@gmail.com> з поміткою “Тренінг – Протидія корупції в земельних відносинах” або зателефонувати за номером (0462) 612-532 до 26 лютого 2014 року включно.
Учасники отримають підтвердження та деталі участі у тренінгу по електронній пошті або по телефону не пізніше 27 лютого 2014 року.
Контакти:
Віктор Тарасов, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Роб.: (0462) 625-381; моб.: 067-715-77-39
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.