Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:30:41

Подвійне свято студентів ЧНТУ: удвічі урочистіше, удвічі цікавіше!

14.02.2014   09:55Агенцiя

Ошатні випускники-магістри в академічних мантіях, нові обличчя лідерів найкращих представників студентського активу, кожен із яких тримає в руках свій заслужений золотий кубок, щирі привітання викладачів та друзів — така картина спостерігалася 11 лютого в Чернігівському національному технологічному університеті під час урочистого заходу «Гордість університету-2014».

Усі 82 випускники магістратури чотирьох факультетів, серед яких 33 володарі дипломів із відзнакою, 10 студентів — переможців безпосередньо в конкурсних номінаціях та й загалом уся велика студентська родина, яка прийшла підтримати своїх друзів, стали ще одним свідченням, що університет живе повноцінним життям.

Усіх переможців, номінантів та випускників, які, до речі, вперше зібралися разом саме на цьому щорічному заході, привітав ректор університету Сергій Шкарлет. «Бажаю вам ніколи не ставити мету нижче ваших можливостей, не зупинятися, а рухатися тільки вперед, — сказав він. — Нехай ваші знання та навички — творчі, спортивні, наукові — будуть вам завжди в нагоді. Успіхів і добра вам, а випускникам — гарної легкої дороги».

Той факт, що студентський загал вузу дійсно є активним і творчим, під час заходу підтвердив концерт. А ось те, що тут студентів не тільки навчають, а й помічають і цінують їхні таланти, підтвердило нагородження. Сама місія вручення відзнак переможцям номінацій була надана почесним гостям університету — випускникам ЧНТУ минулих років.

Так, переможця номінації «Кращий журналіст» Марію Стронську нагороджувала кореспондент телеканалу «1+1» Алла Скорик, а кращого громадського діяча Максима Гаркушу — президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, депутат міськради Костянтин Іванов. Найкращих спортсменів року Володимира Леоненка та Анну Жмурко вітали найкращі представники цієї сфери — тренер олімпійської чемпіонки Олени Костевич, до речі, теж випускниці ЧНТУ, Ігор Чередінов.

Заслужений тренер України висловив окрему подяку ректору, який вивів спортивний напрямок у вузі на зовсім інший рівень. Крім того, на підтвердження небайдужого ставлення до виховання студентства Сергій Шкарлет отримав відзнаку від голови комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

Переможцями в номінаціях «Кращий…» стали Володимир Андрющенко та Христина Кіпароідзе («Відмінник року»), Юлія Назаренко («Науковець року»), Наталія Пархоменко («Профспілковий діяч»), Олена Бринь («Культурно-масовий діяч») та колектив «Ілюзія» («Відкриття року»).


http://vid.cn.ua/content/view/9968/65/
 

Останні новини Чернігівщини

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 травня до 8:00 27 травня 2020 року.

Особи нічних “малевичів” встановили

Особи нічних “малевичів” встановили 08:40

Працівники Чернігівського міського відділу поліції вже опитали нічних горе-малевичів, які розмалювали в ніч з неділі на понеділок фасади будинків на вулиці Рокосовського.