Вихованці шкіл Чернігова стали випускниками Бізнес-школи
Напередодні Нового року випускники навчальної програми ЮніорБанку відсвяткували випускний.
Двадцять школярів Чернігвських міських шкіл отримали дипломи про проходження навчання в Бізнес-Школі та цінні подарунки. Випущено було дві групи: молодша, в якій навчались діти віком 10-13 років, та старша – діти віком 14-16 років. Найбільше учнів відвідувало бізнес-школу з 11 класів школи-ліцею №11.
На сьогоднішній день ПриватБанк є єдиним українським банком, який має власну освітню програму під назвою Бізнес-Школа ЮніорБанку та проводить безкоштовне навчання для дітей від 10 і до 17 років по підвищенню їхньої фінансової грамотності та формуванню поняття, як заробляти гроші, відкривати власний бізнес та бути успішною людиною. З початку відкриття Бізнес-Школи у 2009 році близько 100 дітей в м.Чернігові мали можливість пройти в ній навчання.
Програма фінансової грамотності ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все, це захоплюючий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, ділові ігри і навіть соціальна мережа юних банкірів. Школярі Бізнес-Школи отримують знання про банківську справу, вчаться заробляти гроші та вивчають закони їх економії, навчаються ораторському мистецтву, секретам ведення успішних переговорів та отримують безліч інших знань, які деякі люди здобувають протягом всього життя.
Учні школи вивчають не лише теорію, а й практично навчаються як користуватись банкоматами, терміналами самообслуговування, розраховуватись в ТСП. Допомагає їм це робити їхня особиста безкоштовна карта Юніора, яка випускається лише за згодою батьків.
На заняттях діти заохочуються солодкими подарунками та сувенірною продукцією від ЮніорБанку. Навчальний курс триває три місяці. По закінченню студентиотримують дипломи і сертифікати, які надають право і можливість в подальшому проходити стажування у одному з найбільших вітчизняних банків ПриватБанку. Набір у Бізнес-школу на лютий-квітень наступного року вже розпочато. Насьогодні відкрито бізнес-школи не лише в Чернігові, а і в м.Прилуки Чернігівської обл., та м.Славутич Київської обл.
Освітня програма Юніорбанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об’єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.