Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:38:43

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді святкує своє двадцятиріччя

11.02.2014   08:05Агенцiя

В обласному музично-драматичному театрі свято – обласний педагогічний ліцей відзначає іменини – двадцять років від дня заснування.

Галина Коломієць

Галина Коломієць

Запрошені гості – випускники минулих років, найкращі студенти, їх батьки та викладачі. Директор закладу Галина Коломієць розповіла нам, що ліцей створювався як інноваційний навчальний заклад у дуже складні часи для молодої держави, і от зараз про його діяльність відомо всій області.

Найбільша гордість ліцею – це його студенти і, звичайно, випускники, яких зібрався повний зал. За підрахунками, близько тисячі педагогів області навчалися саме тут. Серед них – 56 кандидатів педагогічних наук, 15 відмінників освіти України, два лауреати премії імені Софії Русової.

Близько семи десяти людей працюють за кордоном. Це – художники, представники творчої еліти… Хтось відкрив свою справу…
Також заклад порадував виставкою робіт ліцеїстів, щоб довести: творче виховання для дітей так само важливе, як і розумова праця.

На честь пам’ятної дати був організований концерт, в якому брали участь і самі студенти. Прозвучав гімн ліцею, в якому нагадується про високу мету закладу – виховати в дітей розуміння про три вищі цінності: Інтелект, Духовність, Здоров’я.


http://chodtrk.com.ua/?p=13183

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини