Чернігівських школярів запрошують взяти участь у економічній олімпіаді "Фінансовий геній"
Учні випускних класів Чернігівської області зможуть заробити гроші на навчання у ВНЗ своїми знаннями з економіки та фінансів
![](/uploads/215-m.jpg)
З 1 лютого в Україні стартувала всеукраїнська економічна олімпіада для випускників середніх шкіл "Фінансовий геній". На відміну від звичайних шкільних олімпіад, в ній може брати участь випускник будь-якої української школи, незалежно від його оцінок в табелі. Переможець "Фінансового генія" отримає грант на суму 50 000 гривень на оплату подальшого навчання у вищій школі. Організатором олімпіади стала національна програма фінансової грамотності ПриватБанку Юніорбанк.
"Це найсучасніша в Україні шкільна олімпіада, взяти участь в якій може будь-хто, - каже Світлана Нікітіна, керівник проектів Юніорбанка. - Володарем гранту на навчання в престижному вузі може виявитися випускник будь-якої школи , міської чи сільської. Крім того, всі учасники проекту отримають відмінний шанс підтягнути свої знання з економіки та дізнатися багато нового, що дуже корисно перед вступом до вузу".
Щоб стати учасником " Фінансового генія" , потрібно до 17 лютого зареєструватися на Інтернет- сторінці http://www.juniorbank.com.ua/olympics. Обов'язковою умовою участі в проекті є наявність Карти ЮНІОРА - її можна безкоштовно відкрити в будь-якому відділенні банку або замовити на сайті. Потім протягом чотирьох тижнів конкурсанти будуть через Інтернет виконувати чотири блоки завдань (тести і завдання на різні теми з економіки, фінансів, банківської справи). За результатами тестів і вирішення завдань учасникам "Фінансового генія" нараховуватимуться конкурсні бали.
Учасниками фінального туру олімпіади, який пройде в головному офісі ПриватБанку в Дніпропетровську, стануть 20 конкурсантів, які набрали найбільшу кількість балів у ході першого етапу. Серед фіналістів за підсумками розв’язання практичних завдань та кейсів буде визначений "Фінансовий геній" 2014 року. Призери олімпіади отримають грошові призи - 10 000 і 5 000 гривень.
На сьогодні зареєстровано 11 учнів, які навчаються в школах Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.