Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 09:20:09

На Чернігівщині відбувся семінар з освітянами

22.12.2011   07:17Агенцiя

21-го грудня на базі Чернігівського державного механіко-технологічного технікуму відбувся семінар з відповідальними особами за охорону праці та пожежну безпеку загальноосвітніх закладів.

У даному заході взяли участь представники управлінь Держтехногенбезпеки, Держгірпромнагляду в області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Під час семінару до освітян були доведені ситуація з пожежами в області та основні вимоги нормативних документів з питань пожежної та техногенної безпеки для закладів освіти.

На протязі останніх років ситуація із забезпеченням протипожежного захисту даних об’єктів залишає бажати кращого, в більшості випадків не виконуються навіть елементарні заходи.

Світильники не мають захисних плафонів, електричні розетки, вимикачі та електромережа влаштовані на горючій основі, допускається з’єднання електричних проводів за допомогою скруток, а також користування пошкодженими розетками та вимикачами, електрообладнання на протязі багатьох років не перевіряється на відповідність нормам безпечної експлуатації, шляхи евакуації, протипожежне водопостачання не відповідають вимогам нормативних актів з питань пожежної безпеки.

Всі ці порушення в будь-який час можуть призвести до виникнення пожежі та створити перешкоди підрозділам МНС під час її ліквідації. Тож необхідно терміново вжити всіх заходів щодо усунення наявних недоліків.

Крім того, обговорені питання щодо дотримання основних правил пожежної безпеки під час відзначення Новорічних та Різдвяних свят.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 1 грудня по 8:00 2 грудня 2020 року.

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до "картування" екологічних проблем громади 08:33

Активні мешканціз сіл Дягова, Ліски, Феськівка, Величківка та Макошине Менської ОТГ долучились до екологічного картування громади, організованого ГО Центр «Доброчин» в рамках проєкту «Ефективне комплексне управління охороною довкілля в Менській ОТГ».

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів 08:17

За підсумками апаратної наради голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила органам безпеки та правопорядку вжити додаткових заходів для посилення роботи з протидії тіньовим вирубкам лісу та нелегального обігу лісоматеріалів.

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений 08:03

1 грудня на пленарному засіданні сесії затвердили Регламент Чернігівської міської ради VIII скликання. Головний документ, за яким працюватиме Чернігівська міська рада.

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі 07:51

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 24 листопада 2020 року провадження у справі за позовом Бахмацької місцевої прокуратури закрито з огляду на добровільність виконання позовних вимог прокурора.

АНОНСИ ПОДІЙ