Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:28:05

На Чернігівщині відбувся семінар з освітянами

22.12.2011   07:17Агенцiя

21-го грудня на базі Чернігівського державного механіко-технологічного технікуму відбувся семінар з відповідальними особами за охорону праці та пожежну безпеку загальноосвітніх закладів.

У даному заході взяли участь представники управлінь Держтехногенбезпеки, Держгірпромнагляду в області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Під час семінару до освітян були доведені ситуація з пожежами в області та основні вимоги нормативних документів з питань пожежної та техногенної безпеки для закладів освіти.

На протязі останніх років ситуація із забезпеченням протипожежного захисту даних об’єктів залишає бажати кращого, в більшості випадків не виконуються навіть елементарні заходи.

Світильники не мають захисних плафонів, електричні розетки, вимикачі та електромережа влаштовані на горючій основі, допускається з’єднання електричних проводів за допомогою скруток, а також користування пошкодженими розетками та вимикачами, електрообладнання на протязі багатьох років не перевіряється на відповідність нормам безпечної експлуатації, шляхи евакуації, протипожежне водопостачання не відповідають вимогам нормативних актів з питань пожежної безпеки.

Всі ці порушення в будь-який час можуть призвести до виникнення пожежі та створити перешкоди підрозділам МНС під час її ліквідації. Тож необхідно терміново вжити всіх заходів щодо усунення наявних недоліків.

Крім того, обговорені питання щодо дотримання основних правил пожежної безпеки під час відзначення Новорічних та Різдвяних свят.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини