Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 07:20:32

Кращих викладачів предмету “Захист вітчизни” нагородили грамотами

21.12.2011   14:10

В управлінні освіти Чернігівської міської ради нагороджено викладачів предмету “Захист Вітчизни” загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру, яких було визнано кращими за підсумками роботи в 2011 році з військово-патріотичного виховання молоді.

Грамоти начальника Чернігівського гарнізону отримали полковники запасу Віктор Трухан та Борис Козинець, підполковники запасу Сергій Василенко, Віктор Волков та Іван Ковалевич, майор запасу Володимир Черкашин, капітан запасу Анатолій Могильний та інші.

Також за вагомий особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді, організацію культурно-виховних заходів з військовослужбовцями гарнізону та з нагоди 20-ї річниці Збройних Сил України були нагороджені начальник управління освіти Чернігівської міської ради Володимир Купріяненко та його заступник Михайло Рубан.

– Ми виконуємо спільну справу. Передаючі молоді свої знання та набутий практичний досвід служби в армії викладачі предмету “Захист Вітчизни” готують для нас молоде поповнення, яке незабаром прийде до війська, – наголосив заступник начальника Чернігівського гарнізону з виховної роботи полковник Станіслав Гончар.

– Сьогодні, основною проблемою допризовної підготовки є вкрай низький рівень навчально-матеріальної бази, – зауважив викладач предмету “Захист Вітчизни” загальноосвітнього навчального закладу №19 полковник запасу Борис Козинець. – Та й діти сьогодні “раціональні”, не хочуть розпилятися на вивчення всіх предметів. Обирають тільки те, що вважають потрібним у житті. Тож кожен з нас повинен бути справжнім оратором, треба вміти зацікавити молодь, переконати у тому, що служіння Батьківщині це почесна справа кожного громадянина нашої держави.

– На вивчення предмету “Захист Вітчизни” у старших класах відводиться 72 години, тобто одна навчальна година на тиждень. Звичайно це небагато, але якщо педагог як то кажуть на місці, за цей час можна дати юнакам не лише певне уявлення про військову службу, а й необхідні знання та вміння, – наголосив викладач предмету “Захист Вітчизни” ліцею №22 капітан запасу Анатолій Могильний. – Свою справу треба любити, треба шукати креативні підходи у викладенні навчального матеріалу, – додав він.

В цьому ліцеї постійно проводяться військово-патріотичні акції, змагання та конкурси. Зовсім нещодавно, до 20-ї річниці Збройних Сил України, тут відбулися змагання “Нумо хлопці до армії”. Хлопці та дівчата із радістю взяли у них участь. А змагальний дух, боротьба, як відомо, сприяють не лише кращому засвоєнню матеріалу, а й націлюють на високі результати.

Анатолій Могильний із гордістю похвалився досягненнями своїх юнаків, а саме перемогою учня 11 класу Олега Єлаго в конкурсі “Армія інкогніто”, який виграв для ліцею масово-габаритний макет 7,62 мм автомата Калашникова від Благодійного Фонду імені Двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого. Також учні ліцею Богдан Заєць та Оксана Козловська посіли друге місце в фотовиставці-конкурсі “Спробуй себе у ролі військового кореспондента!”, який проводився до Дня Захисника Вітчизни.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку 18:30

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали 54- річного чоловіка, який заманив до себе додому 13-річну дівчинку, погрожував їй, бив та намагався зґвалтувати. Поліцейські помістили чоловіка до ізолятора тимчасового тримання.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу 18:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 29 липня в області щеплено першою та другою дозою 143 255 людей.

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.