Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:49:31

Носівська станція юних техніків благає про ремонт

20.01.2014   12:30Агенцiя

Два роки тому будівля, у якій навчаються гуртківці Носівської районної станції юних техніків почала розпадатися на шматки. І це не перебільшення.

Бо врешті-решт там завалилася майже ціла стіна, що понесла за собою аварійність усього приміщення. За цей час у відомій, завдяки своїм досягненням, далеко за межами Чернігівщини СЮТ побувало чимало поважних гостей – посадовців. Всі одноголосно запевняли, що проблему треба негайно вирішувати і обіцяли допомогти. Але стара хатина й досі стоїть без змін – ледь «дихає». А діти й колектив станції, у свою чергу, щодня наражаються на небезпеку.

Стара будівля, де нині функціонує Носівська районна станція юних техніків ще у 1976-му році була списана під ліквідацію. Це було приміщення колишньої школи №6. Тодішній мужній колектив СЮТ, який тулився у тисняві невеликої кімнати школи №1, це не злякало. За короткий час молоді ентузіасти пристосували хатину під роботу гуртків: зробили ремонт, підвели 3-фазну лінію, придбали і встановили верстатне та спеціальне обладнання, меблі. Власне так і розпочалася робота Носівської районної станції юних техніків на отриманій у спадок базі.

Проте час йшов і приміщення, на жаль, не молодшало. Про капітальний ремонт лише мріяли керівники гуртків на чолі з незмінним директором Василем Кияницею. А їм постійно обіцяли, що невдовзі станція юних техніків отримає нове приміщення, тому потреби в ремонті немає.

Гірко було, коли почав просідати фундамент і цегла сипалася то з одного, то з іншого боку. Але й тут ентузіасти не опускали рук – ремонтували власними силами. Та коли одна із стін будівлі просто не витримала і завалилася – навіть у затятих оптимістів опустилися руки. Бо кожен розумів – сюди потрібні чималі капіталовкладення. Куди тільки не писав листи директор Василь Васильович, до кого лишень не звертався, але допомоги так і не дочекався.

… Два роки невпинно «благає» про ремонт пригнічена будівля станції юних техніків. З одного боку її відкриті двері гостинно запрошують талановитих дітей на заняття, а з іншого – нещасна, скромно прикриває голу цеглу гіллям дерев.

http://zemlyaivolya.net/

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.