Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 12:21:58

Операція "Канікули" пройшла у Чернігові

18.01.2014   09:18

Шкільні канікули міліція Чернігівщини використала для проведення ряду профілактичних заходів серед учнівської молоді.

Задача правоохоронців - зробити так, аби підлітки під час відпочинку, коли контроль з боку педагогів зменшується, залишалися законослухняними громадянами і не експериментували з алкоголем і наркотиками.

Спеціально для цього й проводиться всеукраїнська операція «Канікули», яка лягла на плечі працівників кримінальної міліції у справах дітей. Серед переліку задач, що мала реалізувати операція - соціальний та правовий захист дітей, профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних і кримінальних правопорушень, утягнення їх дорослими в антигромадську діяльність, негативних проявів серед дітей, а також виявлення дітей, що залишилися без догляду дорослих під час зимових шкільних канікул.

З 25 грудня по 12 січня «Канікули» проводилися силами кримінальної міліції у справах дітей, служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації, органів освіти і науки та громадськості.

Міліція спільно з органами місцевого самоврядування проводила рейди, під час яких виявляли дітей, що залишилися без догляду дорослих аби в подальшому їх соціально влаштувати.

Значна увага під час рейдів приділялася перевіркам дотримання вимог законодавства щодо заборони продажу дітям пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, споживання їх у громадських місцях. Так, в області до адміністративної відповідальності було притягнуто 17 дорослих, які продали неповнолітнім алкоголь та сигарети, ще 49 за невиконання батьківських обов'язків.

Правоохоронці контролювали як підприємці дотримуються вимог законодавства щодо недопущення перебування неповнолітніх у розважальних закладах після 22-ї години.

Міліціонери склали на 14 підлітків адмінпротоколи за появу в громадському місці в нетверезому стані та на 8 школярів - за куріння.

Протягом відпрацювання кримінальна міліція відвідувала сім'ї, де діти перебувають на профілактичних обліках в органах внутрішніх справ, відвідувала дитячі клуби, гуртки, секції. Про ефективність вжитих заходів свідчить той факт, що протягом зимніх канікул неповнолітніми не скоєно злочинів та значних правопорушень.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито резонансне викрадення екскерівника

Розкрито резонансне викрадення екскерівника "Нафтогазвидобування" з вимаганням 200 млн дол США 11:15

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п'ятьом особам, у тому числі організатору, у викраденні та катуванні екскерівника ПрАТ «Нафтогазвидобування», а на даний час народного депутата України IX скликання, а також у вимаганні грошей від його рідних (ст. 127, ст. 146, ст. 189 КК України).

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад 10:55

У Чернігівській ОДА пройшла конференція «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров'я» за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Анни Коваленко, т. в. о. голови Національної служби здоров'я України Андрія Віленського, директорки Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров'я України Вікторії Мілютіної, керівників громад Чернігівщини, медичних закладів області, керівників структурних підрозділів НСЗУ.

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку 10:43

У великій залі виконавчого комітету пройшла зустріч кандидатів у члени робочої групи з місцевого економічного розвитку із програмним спеціалістом Програми «DOBRE» Наталією Сафроновою.

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена 10:30

Програма трансформації мережі закладів загальної середньої освіти у місті Чернігові затверджена депутатами Чернігівської міської ради. Відповідне рішення прийняте на засіданні 5-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 25 лютого.

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій 10:20

У четвер, 25 лютого, в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий» в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» відбулося засідання Ради громад та територій.