Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 04:01:37

Офіцери Львівської Академії Сухопутних військ проводять агітаційні заходи з вихованцями чернігівського військового ліцею

14.01.2014   11:12

Саме з цією метою гостями чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою стали офіцери Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного із Львова.

Ці традиційні відвідини відбуваються щорічно у формі «круглого столу» та полягають в запрошенні кандидатів для вступу і навчання до провідного українського військового вишу.

Так, під час зустрічі із львівськими гостями та перегляду презентаційного фільму чернігівські юнаки дізналися про навчальний заклад, а також про особливості вступу та навчання в Академії сухопутних військ. За допомогою різноманітних відеороликів вихованці ліцею більш детально ознайомитися із навчально-матеріальною базою та соціально-побутовою інфраструктурою, зокрема: навчально-тренувальними комплексами стрільби та водіння, сучасними казармами, спортивними об’єктами, бібліотекою та музеями  історії Академії та військової техніки.

- Організовуючи подібні заходи, командування Академії враховує побажання молоді. Ми надаємо максимальну інформацію про наш заклад. Чернігівські юнаки не приховували свого позитивного враження від побаченого. Багато з них висловили бажання в майбутньому стати курсантами навчального закладу. – повідомив заступник начальника курсу з виховної роботи факультету підготовки спеціалістів інженерних військ та військ РХБ захисту академії майор Костянтин Хом’як.

Наприкінці візиту офіцер від імені командування вишу побажав чернігівським ліцеїстам бути гідними продовжувачами бойових традицій своїх земляків та висловив побажання побачити вихованців ліцею в погонах курсантів академії.

Довідково:
Львівська Академія Сухопутних військ здійснює підготовку офіцерів тактичної ланки для Збройних Сил та інших військових формувань України за освітньо-кваліфікаційними рівнями: "бакалавр" та "магістр" на базі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання за 9 напрямами, 12 спеціальностями та 18 спеціалізаціями.
Навчальним структурним підрозділом Академії є Військовий коледж сержантського складу, який здійснює підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст".
Академія у своєму складі має п'ять факультетів: "Бойового застосування військ", "Ракетних військ і артилерії", "Аеромобільних військ та розвідки", "Підготовки спеціалістів із забезпечення військ" і "Підготовки спеціалістів інженерних військ та військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту".

Олег СУШИНСЬКИЙ

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.