Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 16:23:56

У Чернігові проходить ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

10.01.2014   14:22Агенцiя

9 січня розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки обласної державної адміністрації та управління освіти Чернігівської міської ради.

Як повідомили у навчально-методичному центрі управління освіти міської ради, для участі у ІІІ етапі олімпіад сформовані команди відповідно до рейтингу, визначеного за підсумками ІІ туру олімпіад.

 У ІІ етапі олімпіад взяли участь учні 35 загальноосвітніх навчальних закладів міського та обласного підпорядкування, усього 1597 учнів. Загальна кількість дипломів, отриманих учнями за підсумками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін, становить 416 дипломів. З них: дипломів І ступеня – 72, ІІ ступеня - 144, дипломів ІІІ ступеня – 200.

 За результатами проведення ІІ етапу олімпіад був розрахований рейтинг команд, який визначався як сума кількості балів, набраних усіма членами команди. Так, перше місце з відривом у 17,5 балів виборола команда учнів ліцею №15. Найбільшу кількість дипломів І, ІІ та ІІІ ступенів отримали учні СЗНЗ №1 – 48 дипломів. Лідерами по кількості дипломів І ступеня є учні ліцею №15 (18 дипломів).

Лідерами серед навчальних закладів міста за результатами ІІ етапу олімпіад, за інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради, вже протягом останніх п’яти років є учні СЗНЗ №1, ЗСШФМП №12 та ліцею №15, які в рейтинговій таблиці посідають перші три місця.

 За результатами ІІ етапу олімпіад також визначені навчальні заклади, що увійшли до п’ятірки кращих з окремих предметів. Другий рік поспіль стабільно високі результати демонструють учні ліцею №32 з української мови та літератури, ліцею №15 – з правознавства, гімназії №31 - з французької та німецької мов, СЗНЗ №1 – з англійської мови та географії, ЗНЗ №3 – з російської мови та літератури, ЗНЗ №7 – з обслуговуючих видів праці.

 Значно випереджають за кількістю балів, набраних у ІІ етапі олімпіад порівняно з іншими закладами, ЗСШФМП №12 та ліцей №15 – з математики, СЗНЗ №1 з англійської мови, ліцей №15 - з правознавства, ЗСШФМП №12 – з інформатики. Учні ліцею №15 вибороли найбільшу кількість балів з шести навчальних предметів: історії, правознавства, хімії, математики, економіки та астрономії. Високі результати порівняно з минулим роком показали учні СЗНЗ №1 – з хімії та фізики, ЗНЗ №30 – з української мови та літератури та біології.

 За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін переможці нагороджені дипломами та направлені для участі у ІІІ обласному етапі олімпіад відповідно до рейтингу. З метою активного залучення педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до роботи з обдарованими дітьми вчителям, учні яких зайняли призові місця в міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, оголошена подяка.

 ІІІ обласний етап Всеукраїнських олімпіад розпочався під час зимових канікул 9 січня олімпіадою з української мови та літератури й триватиме до 9 лютого. Сьогодні учасники олімпіад змагаються у знаннях з фізики та історії.

 Крім того, з 27 січня до 28 лютого проводитимуться відбірково-тренувальні збори з 20 базових дисциплін до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  переможцями ІІІ обласного етапу олімпіад.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.