Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:21:02

У Чернігові проходить ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

10.01.2014   14:22Агенцiя

9 січня розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки обласної державної адміністрації та управління освіти Чернігівської міської ради.

Як повідомили у навчально-методичному центрі управління освіти міської ради, для участі у ІІІ етапі олімпіад сформовані команди відповідно до рейтингу, визначеного за підсумками ІІ туру олімпіад.

 У ІІ етапі олімпіад взяли участь учні 35 загальноосвітніх навчальних закладів міського та обласного підпорядкування, усього 1597 учнів. Загальна кількість дипломів, отриманих учнями за підсумками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін, становить 416 дипломів. З них: дипломів І ступеня – 72, ІІ ступеня - 144, дипломів ІІІ ступеня – 200.

 За результатами проведення ІІ етапу олімпіад був розрахований рейтинг команд, який визначався як сума кількості балів, набраних усіма членами команди. Так, перше місце з відривом у 17,5 балів виборола команда учнів ліцею №15. Найбільшу кількість дипломів І, ІІ та ІІІ ступенів отримали учні СЗНЗ №1 – 48 дипломів. Лідерами по кількості дипломів І ступеня є учні ліцею №15 (18 дипломів).

Лідерами серед навчальних закладів міста за результатами ІІ етапу олімпіад, за інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради, вже протягом останніх п’яти років є учні СЗНЗ №1, ЗСШФМП №12 та ліцею №15, які в рейтинговій таблиці посідають перші три місця.

 За результатами ІІ етапу олімпіад також визначені навчальні заклади, що увійшли до п’ятірки кращих з окремих предметів. Другий рік поспіль стабільно високі результати демонструють учні ліцею №32 з української мови та літератури, ліцею №15 – з правознавства, гімназії №31 - з французької та німецької мов, СЗНЗ №1 – з англійської мови та географії, ЗНЗ №3 – з російської мови та літератури, ЗНЗ №7 – з обслуговуючих видів праці.

 Значно випереджають за кількістю балів, набраних у ІІ етапі олімпіад порівняно з іншими закладами, ЗСШФМП №12 та ліцей №15 – з математики, СЗНЗ №1 з англійської мови, ліцей №15 - з правознавства, ЗСШФМП №12 – з інформатики. Учні ліцею №15 вибороли найбільшу кількість балів з шести навчальних предметів: історії, правознавства, хімії, математики, економіки та астрономії. Високі результати порівняно з минулим роком показали учні СЗНЗ №1 – з хімії та фізики, ЗНЗ №30 – з української мови та літератури та біології.

 За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін переможці нагороджені дипломами та направлені для участі у ІІІ обласному етапі олімпіад відповідно до рейтингу. З метою активного залучення педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до роботи з обдарованими дітьми вчителям, учні яких зайняли призові місця в міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, оголошена подяка.

 ІІІ обласний етап Всеукраїнських олімпіад розпочався під час зимових канікул 9 січня олімпіадою з української мови та літератури й триватиме до 9 лютого. Сьогодні учасники олімпіад змагаються у знаннях з фізики та історії.

 Крім того, з 27 січня до 28 лютого проводитимуться відбірково-тренувальні збори з 20 базових дисциплін до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  переможцями ІІІ обласного етапу олімпіад.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.