Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 жовтня, 22:29:30

У Чернігові завершився перший тренінг за проектом із протидії насильству

24.12.2013   09:46Агенцiя

У Чернігові з 16 по 20 грудня проведено перший тренінг у рамках проекту „Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах”.

Вказаний проект реалізують відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Міжнародною організацією „Право на здоров’я” в Україні, Міжнародним благодійним фондом „Українська фундація громадського здоров’я” у співпраці з Міністерством соціальної політики України.

Насильство визнане загальнопоширеною проблемою в усьому світі. В Україні насильство поширене через низку факторів, зокрема: нестабільну соціально-економічну ситуацію, високий рівень вживання алкоголю та наркотиків тощо. Особливо вразливими до насильства в сім’ї є дівчата й жінки з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Надання їм ефективної допомоги потребує комплексного підходу до припинення насильства в сім’ї.

За словами організаторів, у рамках зазначеного проекту розроблено та відпрацьовано дві програми: корекційна програма роботи з чоловіками, які вчинили насильство, та програма роботи з жінками, які пережили насильство, що включає програму роботи з дівчатами (14-18 років). За зазначеними програмами передбачено проведення ряду спеціально розроблених тематичних тренінгів.

Так, до участі в першому тренінгу були запрошені спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу соціально-профілактичної роботи, служб у справах дітей, фахівці соціальної роботи міського центру СССДМ, методист науково-методичного центру управління освіти міської ради, психологи загальноосвітніх закладів Чернігова, психолог міської дитячої лікарні № 2 тощо.

У лютому 2014 року планується проведення дводенного тренінгу для працівників органів внутрішніх справ та ще низка тренінгів протягом усього наступного року.

Паралельно міські засоби масової інформації поширюють соціальну рекламу, спрямовану на викриття фактів насильства та протидії йому.

За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.