Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 11:08:08

У Чернігові завершився перший тренінг за проектом із протидії насильству

24.12.2013   09:46Агенцiя

У Чернігові з 16 по 20 грудня проведено перший тренінг у рамках проекту „Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах”.

Вказаний проект реалізують відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Міжнародною організацією „Право на здоров’я” в Україні, Міжнародним благодійним фондом „Українська фундація громадського здоров’я” у співпраці з Міністерством соціальної політики України.

Насильство визнане загальнопоширеною проблемою в усьому світі. В Україні насильство поширене через низку факторів, зокрема: нестабільну соціально-економічну ситуацію, високий рівень вживання алкоголю та наркотиків тощо. Особливо вразливими до насильства в сім’ї є дівчата й жінки з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Надання їм ефективної допомоги потребує комплексного підходу до припинення насильства в сім’ї.

За словами організаторів, у рамках зазначеного проекту розроблено та відпрацьовано дві програми: корекційна програма роботи з чоловіками, які вчинили насильство, та програма роботи з жінками, які пережили насильство, що включає програму роботи з дівчатами (14-18 років). За зазначеними програмами передбачено проведення ряду спеціально розроблених тематичних тренінгів.

Так, до участі в першому тренінгу були запрошені спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу соціально-профілактичної роботи, служб у справах дітей, фахівці соціальної роботи міського центру СССДМ, методист науково-методичного центру управління освіти міської ради, психологи загальноосвітніх закладів Чернігова, психолог міської дитячої лікарні № 2 тощо.

У лютому 2014 року планується проведення дводенного тренінгу для працівників органів внутрішніх справ та ще низка тренінгів протягом усього наступного року.

Паралельно міські засоби масової інформації поширюють соціальну рекламу, спрямовану на викриття фактів насильства та протидії йому.

За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».