Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 23:50:56

У Чернігові з’явився новий безкоштовний навчальний заклад

16.12.2013   07:30Агенцiя

Учитися ніколи не пізно

Перший дзвоник 2-го грудня сповістив про початок нового навчального року в «Університеті 60+», що запрацював у Чернігівській міській бібліотеці імені М.М. Коцюбинського. Новенькі студентські квитки в день відкриття отримали чимало бажаючих здобути нові знання. Всі вони відповідальні, бо цінують кожну хвилину і мають велике бажання не відставати від напруженого темпу сучасного життя.

За плечима кожного студента великий життєвий досвід та трудовий стаж, але вони не звикли сидіти без діла і з великим бажанням знову сідають за парти. Студенти поважного віку на трьох факультетах будуть вивчати комунікації та інформаційні технології, філологію та право.

Відкриття навчального закладу стало можливим завдяки небайдужості бібліотечних працівників, які не лише вийшли з ініціативою про створення навчального закладу, а й виграли грант. Чернігівська міська централізована бібліотечна система перемогла в конкурсі програми «Бібліоміст» і отримала комплект комп’ютерного обладнання та підключилася до всесвітньої мережі Інтернет.

Вже сьогодні в університеті готові прийняти до 700 студентів. Кожна лекція, що читатимуть провідні педагоги технологічного та педагогічного університетів, фахівці управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду, юристи, психологи, розроблена відповідно до спеціальних програм. Крім насиченої навчальної програми, студентів очікують цікаві мистецькі заходи.


http://vid.cn.ua/content/view/9666/65/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини