Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:39:35

Міліція вчила дітей законослухняності

12.12.2013   08:27

Як розповісти учням начальної школи про відповідальність за вчинені правопорушення та виховати повагу до закону? Ясна річ, у формі гри. Саме граючись першокласники Чернігівської школи № 1 визначили як треба себе поводити у суспільстві. Вчити дітей правилам поведінки в суспільстві потрібно змалку, доки вони як чистий аркуш.

Саме з цією метою до першокласників завітала старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Чернігівській області капітан міліції Оксана Зубець. Вона з порогу зуміла зацікавити маленьку аудиторію й перетворити виховну годину в яскравий емоційний захід.

Спочатку на основі плакатів малюки вивчили основні міліцейські підрозділи, з'ясували, чим вони займаються, і з ким з них дітлахам доводилося зустрічатися. Школярі своїми словами розповіли, чим, на їх думку, займається дільничний міліціонер, інспектор ДАІ, експерт-криміналіст та кінолог. Діти на певний час уявили себе представниками цих професій і у дитячій невимушеній манері виклали як вони бачать свої робочі будні.

Вдосталь награвшись, школярі розробили такі собі 10 заповідей що можна і що не можна робити вразі, якщо вони знаходяться самі вдома. Тут же міліціонер коментував умовні вчинки дітлахів та підказувала вірні відповіді. Такі заходи не тільки сприятимуть розвитку зв'язного мовлення у дітей, а й ще раз нагадають дітям про норми і правила поведінки в суспільстві.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини