Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:49:38

"Тиждень відділу соціально-профілактичної роботи" в клубах за місцем проживання

09.12.2013   14:54Агенцiя

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Міжнародна акція «16 днів проти ґендерного насильства». Ця міжнародна кампанія започаткована у 1991 році першим Інститутом жіночого глобального лідерства. Вона з року в рік стає масштабнішою і має велику кількість прихильників, адже питання подолання ґендерних стереотипів, відродження родинного затишку, встановлення миру та злагоди у сім’ях ніколи не втратять своєї актуальності.

Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання також приєднався до акції. Цій актуальній темі був присвячений «Тиждень відділу соціально-профілактичної роботи» в клубах за місцем проживання.

Відділ соціально-профілактичної роботи, який є структурним підрозділом Центру, в силу особливостей своєї діяльності – соціально-педагогічна та психологічна просвіта, профілактика і консультування – не міг лишитись осторонь важливих проблем, до яких привертає увагу акція «16 днів проти ґендерного насильства».

Протягом тижня проведена інформаційна кампанія серед вихованців клубів шляхом оформлення інформаційних куточків, які відображали основні важливі події акції, підвищували обізнаність вихованців з проблеми насильства, дотримання прав людини.

Крім того, серед вихованців клубів був оголошений конкурс стіннівок, буклетів, колажів на профілактичну тематику «Дій заради життя!». Фінальна виставка конкурсних робіт відбулась 5 грудня в приміщені відділу соціально-профілактичної роботи, де всі бажаючі могли ознайомитись з роботами. А напередодні проведено тренінг для педагогів-організаторів клубів за місцем проживання «Насильство та його прояви у дитячому середовищі». Педагоги мали змогу актуалізувати та систематизувати свої знання з теми, поділитися власним педагогічним досвідом, дізнатися про психологічні аспекти здійснення насильства в дитячому середовищі.

Минулого тижня також організовано тематичну зустріч вихованців-представників клубів за місцем проживання, ключовий девіз якої «Всі ми різні, але рівні!». Учасники мали можливість в дружньому колі переглянути тематичні відеоролики, отримати інформацію та обмінятися думками з питань ґендерної рівності, стереотипів, ґендерних ролей і норм поведінки в нашому суспільстві. Деякі питання викликали справжню дискусію серед учасників зустрічі, зокрема, вплив статі на вибір професії.

Другою частиною зустрічі стала акція «Світ великих сердець». Кожен учасник отримав частину пазлу, на якій міг творчо відобразити своє ставлення, думки та емоції пов’язані з тематикою тижня. У розпорядженні вихованців було різноманіття канцелярського приладдя і власна фантазія. Після завершення оформлення частин пазлу, учасники акції склали велике серце з 16 частин – саме стільки днів триває акція проти ґендерного насильства і стільки клубів за місцем проживання брали участь в проведенні тематичного тижня. Кожна з частин серця символізувала цінність і унікальність кожного, як особистості, як члена суспільства. Поєднання всіх частин пазлу в одне велике серце символізувало силу єдності, підтримку один одного.

Акція стала фінальною крапкою в проведенні тематичного тижня відділу соціально-профілактичної роботи в клубах за місцем проживання. Сподіваємося, що цей тиждень ще на один крок зробив нас ближчими до рівних прав і можливостей людини в українському суспільстві незалежно від її статі, віку, здоров'я.


За інформацією комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини