Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 22:16:11

Відбулася семінар-нарада “Організація роботи служб у справах дітей"

17.12.2011   12:02Агенцiя

На семінарі підводились підсумки діяльності територіальних підрозділів щодо влаштування протягом поточного року дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання.

На виконання заходів регіональної цільової Програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням третьої сесія шостого скликання Чернігівської обласної ради від 25 березня 2011 року, 14-15 грудня службою у справах дітей облдержадміністрації на базі Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей забезпечено проведення семінару-наради для працівників служб у справах дітей райдержадміністрацій, Ніжинської, Прилуцької міських рад, Деснянської, Новозаводської районних у м. Чернігові рад з питання: “Організація роботи служб у справах дітей щодо здійснення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування: надання відповідних статусів та влаштування до сімейних форм виховання”.

Обговорювались питання змін вимог чинного законодавства стосовно здійснення усиновлення. Визначались шляхи підвищення ефективності діяльності служб у справах дітей щодо організації контролю за умовами перебування дітей, з метою захисту їх законних прав та інтересів, у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вчасності надання дитині статусу “дитини-сироти”, “дитини, позбавленої батьківського піклування”.

За участю представника прокуратури області вирішувались питання співпраці щодо здійснення у судовому порядку захисту житлових та майнових прав дітей, позбавлення батьків батьківських прав та відібрання у них дітей.

Спільно з начальником відділу паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб УГІРФО УМВС України в області обговорені питання взаємодії з органами внутрішніх справ щодо отримання дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах, паспортів, реєстрації їх місця проживання.

Адміністратором безпеки бази даних єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) “Діти” служби у справах дітей облдержадміністрації здійснено аналіз стану підготовки введення ЄІАС “Діти” у промислову експлуатацію у районах та містах області, надані рекомендації стосовно оформлення відповідної документації та вирішення технічних проблем з наявним у територіальних службах у справах дітей обладнанням та програмним забезпеченням.

У виступах керівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Чернігів, с. Хмільниця, Чернігівського району) були порушені проблеми надання відповідної допомоги та проведення реабілітації вихованців вищезазначених закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14.11.2011 року № 389 “Про затвердження обласного Плану заходів соціального захисту і підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа”, за участю представників управлінь освіти і науки, у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного центру зайнятості, працівників територіальних служб у справах дітей проведено засідання “за круглим столом” де спільно обговорені питання реалізація прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло, одержання освіти та працевлаштування.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини