Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:38:06

Відбулася семінар-нарада “Організація роботи служб у справах дітей"

17.12.2011   12:02Агенцiя

На семінарі підводились підсумки діяльності територіальних підрозділів щодо влаштування протягом поточного року дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання.

На виконання заходів регіональної цільової Програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням третьої сесія шостого скликання Чернігівської обласної ради від 25 березня 2011 року, 14-15 грудня службою у справах дітей облдержадміністрації на базі Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей забезпечено проведення семінару-наради для працівників служб у справах дітей райдержадміністрацій, Ніжинської, Прилуцької міських рад, Деснянської, Новозаводської районних у м. Чернігові рад з питання: “Організація роботи служб у справах дітей щодо здійснення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування: надання відповідних статусів та влаштування до сімейних форм виховання”.

Обговорювались питання змін вимог чинного законодавства стосовно здійснення усиновлення. Визначались шляхи підвищення ефективності діяльності служб у справах дітей щодо організації контролю за умовами перебування дітей, з метою захисту їх законних прав та інтересів, у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вчасності надання дитині статусу “дитини-сироти”, “дитини, позбавленої батьківського піклування”.

За участю представника прокуратури області вирішувались питання співпраці щодо здійснення у судовому порядку захисту житлових та майнових прав дітей, позбавлення батьків батьківських прав та відібрання у них дітей.

Спільно з начальником відділу паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб УГІРФО УМВС України в області обговорені питання взаємодії з органами внутрішніх справ щодо отримання дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах, паспортів, реєстрації їх місця проживання.

Адміністратором безпеки бази даних єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) “Діти” служби у справах дітей облдержадміністрації здійснено аналіз стану підготовки введення ЄІАС “Діти” у промислову експлуатацію у районах та містах області, надані рекомендації стосовно оформлення відповідної документації та вирішення технічних проблем з наявним у територіальних службах у справах дітей обладнанням та програмним забезпеченням.

У виступах керівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Чернігів, с. Хмільниця, Чернігівського району) були порушені проблеми надання відповідної допомоги та проведення реабілітації вихованців вищезазначених закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14.11.2011 року № 389 “Про затвердження обласного Плану заходів соціального захисту і підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа”, за участю представників управлінь освіти і науки, у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного центру зайнятості, працівників територіальних служб у справах дітей проведено засідання “за круглим столом” де спільно обговорені питання реалізація прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло, одержання освіти та працевлаштування.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини