Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 00:15:57

Слухачі ознайомляться зі світовим досвідом територіального управління

03.12.2013   08:54

Навчання для групи новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій розпочалося в Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

2 грудня держслужбовці беруть участь у тематичному короткотерміновому семінарі «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Впродовж дня розглядатимуться соціальні передумови, поняття, сутність корупції в Україні, світовий досвід у сфері боротьби з корупцією; останні зміни у сучасному антикорупційному законодавстві України (ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції») та особливості відповідальності за вчинення корупційних дій.

З 3 по 6 грудня триватиме навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації (2 сесія). Слухачі ознайомляться зі світовим досвідом територіального управління; питаннями модернізації державної служби та державного управління; впровадження ІТ-менеджменту в умовах модернізації державної служби, Законом України «Про доступ до публічної інформації»; проблемами сталого розвитку суспільства у світі та Україні; брендування територій та соціальними аспектами запобігання торгівлі людьми.

Свої особисті та професійні якості учасники навчання розвиватимуть під час занять, присвячених лідерству як соціально-психологічному феномену; тайм-менеджменту як технології організації робочого часу державного службовця; володінню ораторським мистецтвом як невід'ємній складовій іміджу державного службовця.

На практичних заняття держслужбовці вдосконалюватимуть свої знання щодо українського ділового мовлення та роботи в програмі Microsoft Excel. Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням на предмет засвоєння слухачами знань, набутих впродовж двох сесій.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».