Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:26:21

Слухачі ознайомляться зі світовим досвідом територіального управління

03.12.2013   08:54

Навчання для групи новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій розпочалося в Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

2 грудня держслужбовці беруть участь у тематичному короткотерміновому семінарі «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Впродовж дня розглядатимуться соціальні передумови, поняття, сутність корупції в Україні, світовий досвід у сфері боротьби з корупцією; останні зміни у сучасному антикорупційному законодавстві України (ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції») та особливості відповідальності за вчинення корупційних дій.

З 3 по 6 грудня триватиме навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації (2 сесія). Слухачі ознайомляться зі світовим досвідом територіального управління; питаннями модернізації державної служби та державного управління; впровадження ІТ-менеджменту в умовах модернізації державної служби, Законом України «Про доступ до публічної інформації»; проблемами сталого розвитку суспільства у світі та Україні; брендування територій та соціальними аспектами запобігання торгівлі людьми.

Свої особисті та професійні якості учасники навчання розвиватимуть під час занять, присвячених лідерству як соціально-психологічному феномену; тайм-менеджменту як технології організації робочого часу державного службовця; володінню ораторським мистецтвом як невід'ємній складовій іміджу державного службовця.

На практичних заняття держслужбовці вдосконалюватимуть свої знання щодо українського ділового мовлення та роботи в програмі Microsoft Excel. Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням на предмет засвоєння слухачами знань, набутих впродовж двох сесій.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.