Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:44:26

Спеціалісти-екологи пройшли планові начання з протидії корупції

26.11.2013   15:08Агенцiя

26 листопада, працівники Депратаменту екології та природнх ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, на виконання затвердженого плану та з метою ефективного та правильного застосування антикорупційного законодавства, спільно з заступником начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації провели семінар-навчання.

Метою проведення семінару-навчання було ознайомлення працівників із новаціями в законодавстві щодо боротьби з корупцією для запобігання корупційних діянь та успішного виконання своїх обов’язків.

В ході проведення семінару-навчання з тематичними роз’ясненнями виступив С. Меженний, який особливу увагу приділив питанням законодавчих основ запобігання і протидії корупції; суб’єктам відповідальності за корупційні правопорушення; обмеженням щодо використання службового становища, суміщення та сумісництва, одержання дарунків (пожертв); обмеженням щодо роботи близьких осіб; конфлікту інтересів; роботі щодо запобігання корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування.

Розглянуто досвід європейських та інших країн світу з впровадження та застосування законодавства з запобігання та протидії корупції в державних органах.

Всі присутні ознайомились із новаціями в законодавстві щодо боротьби з корупцією. А саме, присутніх було поінформовано про види відповідальності за корупційні правопорушення, про відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок корупційного правопорушення.

Також учасники семінару-навчання дізнались про існуючі обмеження щодо осіб, які звільнилися з посад або припинили діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави; обмеження щодо використання службового становища. На всі запитання присутніх отримано вичерпні відповіді.

Підводячи підсумки заступник директора Департаменту М. Моторко наголосив присутнім на необхідності суворого дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».


Наталія Радченко, начальник відділу Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини