Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 квітня, 01:17:28

Вічна пам’ять жертвам голодомору

25.11.2013   18:00Агенцiя

25 листопада 2013 року у приміщенні Чернігівського інституту МАУП під керівництвом кандидата історичних наук, доцента Козинець Олени Гаврилівни відбувся «круглий» стіл - «Голодомор 1932-1933 років в Україні та його наслідки».

 Для участі у його роботі були запрошені: Рябченко В.М., керівник обласної організації Конгресу Українських націоналістів, студенти та викладачі ЧІ МАУП. На початку проведення «круглого» столу студенти переглянули документальну кінострічку «Розсекречена пам’ять» (Голодомор в Україні 1932-1933 р.р.).

Студенти першого курсу юридичного та економічного факультетів підготували наступні доповіді: «Економічні причини голодомору в Україні» (Макейчик В.,студент II к. ек.ф.); «Політичні та соціальні причини голодомору в Україні» (Стадник І., студент I к. юр.ф.); «Політичні та соціальні наслідки голодомору на Чернігівщині, Полтавщині, Київщині, Сумщині» (Киян С.,студентка II к.юр.ф.); «Економічні наслідки голодомору в Україні» (Євган Л., студентка II к. ек.ф.); «Колективізація та голодомор: причино-наслідкові зв’язки» (Кулик І., студентка II к.юр.ф.); «Голодомор на Чернігівщині (Ріпкінський р-н) очима сучасників подій» (Шведова Т., студентка II к. ек.ф., Дудар О., студентка II к. ек.ф.).

Протягом зустрічі студенти висловлювали свої думки стосовно подій, які відбувалися в той час. Одностайно зробили висновок, що голодомор 1932-1933 р.р. – це не просто результат дії якихось ірраціональних сил, не просто наслідок економічних розрахунків, а справжня війна із селянами, з усім українським народом. Причини та наслідки голодомору 1932-1933 р дають право історикам віднести його до найтрагічніших подій в історії людства та України зокрема.

Прес-служба ЧІ МАУП
 

Останні новини Чернігівщини

Що роблять громади області з тисячами тонн відходів від руйнувань через війну 15:41

На сьогодні у Чернігівській області обліковується 16,7 тисячі тонн відходів від руйнувань, що утворилися внаслідок пошкодження будівель та споруд під час бойових дій, терористичних актів, диверсій, а також під час робіт з ліквідації їх наслідків.

Для рятувальників з Чернігова запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови 15:29

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС Чернігівщини.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу 15:25

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

Напад на журналістів телеканалу “Дитинець”: рік марного розслідування 09:56

Минуло більше року від резонансного для Чернігова порушення прав журналістів на професійну діяльність.

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею 09:43

У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.