Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 травня, 06:26:38

Як у педуніверситеті День студента святкували. ФОТОрепортаж

16.11.2013   13:59Агенцiя

У п’ятницю, біля центрального входу Чернігіського національного педагогічного університету було шумно та гамірно.

Одна причина такого шуму - це День Студента, який святкують 17 листопада. А друга - для проведення  свята студентський профком виділив біля трьох тисяч гривень на  подарунки, призи, катання на конях та справжній плов з чаєм. Але все це потрібно було заробити своєю активністю, кмітливістю та організованістю.

Було дуже багато різноманітних конкурсів та розважальних програм. Для переможців, самих активних, що вибрало студентське журі, були і достойні подарунки. Казкові герої закликали всі до танців та розваг. І коли вже всі наскакались – запросили до польової кухні з якої доносився апетитний аромат плову. Апетитного, зі справжнім м'ясом та гарячим чаєм.

Ну, а потім – потім всі бажаючі змогли проїхатись на справжньому коні, а хто може його і вперше побачив. Ось так у Національному педагогічному університеті ім..Т.Г.Шевченка шанували та вітали своїх рідних студентів.

То ж – з наступаючим вас святом ТОВАРИШІ СТУДЕНТИ!

До теми: Студентів запрошують стати волонтерами благодійного фонду

До теми: Студенти вирішили створити віртуальний центр зайнятості

До теми: Урочисті збори в ЧДІЕУ з нагоди святкування Міжнародного дня студентів

До теми: Найголовніше сьогодні – забезпечити умови розвитку молоді та можливості для її самореалізації

 

 

І я там був, фотографував та плов куштував. З повагою, ВІКТОР КОШМАЛ

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини