Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:20:49

Проблема працевлаштування молоді на сьогодні залишається актуальною. ВІДЕО

06.11.2013   10:05Агенцiя

Допомогти молодим людям знайти достойне місце роботи покликаний Молодіжний центр праці при департаменті сім`ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Презентація його роботи відбулася в Чернігівському національному технологічному університеті в рамках проведення тижня економічного факультету


 
Нещодавно було підписано договір про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Молодіжним центром праці при департаменті сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Тепер вони мають спільно діяти у сфері працевлаштування молоді, сприяти її всебічній інформованості з питань зайнятості та працевлаштування, соціальних та юридичних прав та обов’язків, організації діяльності трудових об’єднань молоді тощо.
 
Представники Молодіжного центру праці знайомили студентів зі своєю роботою та запрошували до участі у семінарах та тренінгах з успішного проходження співбесіди, складання резюме, ведення власного бізнесу.
 
Найбільшим попитом на ринку праці зараз користуються представники інженерних професій та комп’ютерної галузі. І саме цих та інших висококваліфікованих фахівців готують у технологічному університеті. За словами ректора Сергія Шкарлета, співпраця вишу з Молодіжним центром праці буде плідною.
 
Студенти із задоволенням спілкувалися з представниками центру праці, всі охочі отримували інформаційно-довідкові матеріали.

ЧОДТРК "Сівер-центр"

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини