Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 07:05:48

Проблема працевлаштування молоді на сьогодні залишається актуальною. ВІДЕО

06.11.2013   10:05Агенцiя

Допомогти молодим людям знайти достойне місце роботи покликаний Молодіжний центр праці при департаменті сім`ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Презентація його роботи відбулася в Чернігівському національному технологічному університеті в рамках проведення тижня економічного факультету


 
Нещодавно було підписано договір про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Молодіжним центром праці при департаменті сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Тепер вони мають спільно діяти у сфері працевлаштування молоді, сприяти її всебічній інформованості з питань зайнятості та працевлаштування, соціальних та юридичних прав та обов’язків, організації діяльності трудових об’єднань молоді тощо.
 
Представники Молодіжного центру праці знайомили студентів зі своєю роботою та запрошували до участі у семінарах та тренінгах з успішного проходження співбесіди, складання резюме, ведення власного бізнесу.
 
Найбільшим попитом на ринку праці зараз користуються представники інженерних професій та комп’ютерної галузі. І саме цих та інших висококваліфікованих фахівців готують у технологічному університеті. За словами ректора Сергія Шкарлета, співпраця вишу з Молодіжним центром праці буде плідною.
 
Студенти із задоволенням спілкувалися з представниками центру праці, всі охочі отримували інформаційно-довідкові матеріали.

ЧОДТРК "Сівер-центр"

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.