Увага! Громадські активісти семи районів Чернігівської області запрошуються на навчання
Чернігівська громадська організація «Освітній центр «Ініціатива» в рамах проекту «Посилення громадських ініціатив у районних центрах Чернігівської області»
оголошує про набір учасників на серію тренінгів для представників громадських організацій (ініціативних груп), з семи районних центрів Чернігівської області з набуття знань, вмінь і навичок спільно вирішувати місцеві проблеми, впливати на місцеву політику, написання та адміністрування громадських проектів.
До навчання, яке відбудеться протягом грудня 2013-березня 2014 року, запрошуються представники громадських організацій та ініціативних груп з Прилуцького, Варвинського, Коропського, Новгород-Сіверського, Срібнянського, Сосницького та Семенівського районів Чернігівської області.
По завершенні навчання кращі місцеві проекти будуть підтримані рамках надання міні-грантів.
Повідомити про своє бажання брати участь в навчанні та отримати більш детальну інформацію можна за телефоном (063) 4785562 або написавши на електронну адресу centre.initiative@gmail.com
Для участі в тренінгах необхідно заповнити анкету учасника, що знаходиться за цим посиланням
Контактна особа Павло Пущенко.
Реалізація проекту «Посилення громадських ініціатив у районних центрах Чернігівської області»» відбувається за фінансування Національного фонду підтримки демократії (NED)
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.