Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 20:03:48

Чернігівська школа № 6 – єдина в області з російською мовою навчання

06.11.2013   07:16

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 – єдина на території Чернігівщини, де навчання здійснюється російською мовою. Як тут проходить навчальний процес перевірив секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

«Президент України Віктор Янукович приділяє значну увагу питанням задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння в державі. Ми в обласному центрі працюємо над забезпеченням умов для вільного розвитку мов і культур усіх етнічних спільнот», - прокоментував О. Шеремет.

Він також зауважив, що Глава держави вважає за необхідне розробити Концепцію державної етнонаціональної політики.

Секретар міської ради поспілкувався з педагогічним колективом навчального закладу, ознайомився з його матеріально-технічною базою, забезпеченістю підручниками.

За словами начальника управління освіти міської ради Володимира Купріяненка, школа № 6 працює з 1 вересня 1964 року. Зараз тут навчається 340 учнів, із них 53 дитини - іноземці. Навчальний процес забезпечують 35 учителів.

Як повідомила директор школи Галина Поважук, теперішній 5-а клас із російською мовою навчання вивчає українську мову як окремий предмет, продовжує вивчати англійську мову, а також починає вивчати німецьку мову, як другу іноземну.


Довідково:
Кількість населення в Чернігові станом на початок 2013 року становить понад 296 тис. осіб, із них росіян – понад 32 тисячі, більше 3,5 тисяч білорусів, понад тисячу євреїв, а також по кількасот азербайджанців, вірменів, татар, поляків. Для забезпечення культурних потреб національних меншин у місті об’єдналися і працюють 10 громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).