Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 15:57:01

Чернігівська школа № 6 – єдина в області з російською мовою навчання

06.11.2013   07:16

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 – єдина на території Чернігівщини, де навчання здійснюється російською мовою. Як тут проходить навчальний процес перевірив секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

«Президент України Віктор Янукович приділяє значну увагу питанням задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння в державі. Ми в обласному центрі працюємо над забезпеченням умов для вільного розвитку мов і культур усіх етнічних спільнот», - прокоментував О. Шеремет.

Він також зауважив, що Глава держави вважає за необхідне розробити Концепцію державної етнонаціональної політики.

Секретар міської ради поспілкувався з педагогічним колективом навчального закладу, ознайомився з його матеріально-технічною базою, забезпеченістю підручниками.

За словами начальника управління освіти міської ради Володимира Купріяненка, школа № 6 працює з 1 вересня 1964 року. Зараз тут навчається 340 учнів, із них 53 дитини - іноземці. Навчальний процес забезпечують 35 учителів.

Як повідомила директор школи Галина Поважук, теперішній 5-а клас із російською мовою навчання вивчає українську мову як окремий предмет, продовжує вивчати англійську мову, а також починає вивчати німецьку мову, як другу іноземну.


Довідково:
Кількість населення в Чернігові станом на початок 2013 року становить понад 296 тис. осіб, із них росіян – понад 32 тисячі, більше 3,5 тисяч білорусів, понад тисячу євреїв, а також по кількасот азербайджанців, вірменів, татар, поляків. Для забезпечення культурних потреб національних меншин у місті об’єдналися і працюють 10 громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.