Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 06:48:53

Семінари ефективна допомога підприємцям

14.12.2011   07:51Агенцiя

Тимчасово непрацюючі громадяни, які мають намір відкрити власну справу активно консультуються з питань податкового законодавства у інспекторів податкової інспекції м. Чернігова.

руки

руки

Однією із ефективних форм масово-роз'яснювальної роботи, що сприяє забезпеченню зв'язку між владою та бізнесом є семінари-практикуми за участю фахівців податкової інспекції. Саме масово-роз'яснювальну роботу можна вважати першим кроком з трансформування податкової служби у сервісну службу високої якості, адже вона зменшує незручності, що можуть виникнути у зв'язку із запровадженням нових податкових норм та положень Податкового кодексу.

Безперечний той факт, що семінари-практикуми виконують велику справу, доводячи до платників податків зміни у податковому законодавстві та пріоритетні напрямки роботи податкової служби.

Майбутні підприємці одержують інформацію щодо системи оподаткування, розмірів ставок, податкової звітності тощо. Узнають, яка система оподаткування - загальна, спрощена чи фіксований податок - найприйнятнішими будуть для їхнього бізнесу.

Підприємці-початківці також цікавляться чи можна одночасно займатися кількома видами діяльності, і якщо так, то як правильно це оформити та який розмір податку треба сплачувати.

Щодо запитань, пов'язаних із податковим законодавством при започаткуванні та веденні бізнесу, відповіді на них завжди можна одержати у фахівців податкової служби, звернувшися до податкової інспекції за місцем реєстрації. Майбутнім підприємцям також надається телефон інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України.

Також розглядаються питання щодо переваг подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв'язку. Особливо важливо тим платникам, які не перейшли ще на електронну звітність через Інтернет, отримати сертифікати ключів ще до кінця поточного року. Адже з першого січня 2012 року в Єдиному реєстрі податкових накладних необхідно буде реєструвати податкові накладні з сумою ПДВ понад 10 тис. грн, а також - податкові накладні незалежно від суми ПДВ по кожному ланцюгу реалізації імпортних та підакцизних товарів.

На таких зустрічах інспектори зауважують майбутніх підприємців, що податкова політика нашої держави спрямована на забезпечення стабільних надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників і, звичайно, на створення умов для подальшої інтеграції України у світову спільноту.

До речі, фахівцями податкової інспекції міста з початку року проведено 110 семінарів, з них 41 - у міському центрі зайнятості.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 25 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 вересня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Для голосування за проєкти Бюджету участі залишилося чотири дні

Для голосування за проєкти Бюджету участі залишилося чотири дні 16:04

У Чернігові голосування за подані в цьому році проєкти Громадського бюджету (Бюджету участі) триватиме ще всього чотири дні, до 30 вересня включно.

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 27 вересня по 3 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 27 вересня по 3 жовтня 16:03

У Чернігові цього тижня в центрах масової вакцинації, розташованих у приміщеннях торгових центрів ЦУМ і Голлівуд, а також у приміщенні обласної ради (пр. Миру, 43), працюватимуть з вакциною Pfizer - як для першої, так і для другої вакцинації.

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19 13:49

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 вересня в області щеплено 324 137 осіб (39,8% від загальної кількості населення).

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн 13:47

Чернігівським районним судом 16 вересня 2021 року винесено рішення про визнання винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства) жителя м. Чернігів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини