Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 10:44:06

Семінари ефективна допомога підприємцям

14.12.2011   07:51Агенцiя

Тимчасово непрацюючі громадяни, які мають намір відкрити власну справу активно консультуються з питань податкового законодавства у інспекторів податкової інспекції м. Чернігова.

руки

руки

Однією із ефективних форм масово-роз'яснювальної роботи, що сприяє забезпеченню зв'язку між владою та бізнесом є семінари-практикуми за участю фахівців податкової інспекції. Саме масово-роз'яснювальну роботу можна вважати першим кроком з трансформування податкової служби у сервісну службу високої якості, адже вона зменшує незручності, що можуть виникнути у зв'язку із запровадженням нових податкових норм та положень Податкового кодексу.

Безперечний той факт, що семінари-практикуми виконують велику справу, доводячи до платників податків зміни у податковому законодавстві та пріоритетні напрямки роботи податкової служби.

Майбутні підприємці одержують інформацію щодо системи оподаткування, розмірів ставок, податкової звітності тощо. Узнають, яка система оподаткування - загальна, спрощена чи фіксований податок - найприйнятнішими будуть для їхнього бізнесу.

Підприємці-початківці також цікавляться чи можна одночасно займатися кількома видами діяльності, і якщо так, то як правильно це оформити та який розмір податку треба сплачувати.

Щодо запитань, пов'язаних із податковим законодавством при започаткуванні та веденні бізнесу, відповіді на них завжди можна одержати у фахівців податкової служби, звернувшися до податкової інспекції за місцем реєстрації. Майбутнім підприємцям також надається телефон інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України.

Також розглядаються питання щодо переваг подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв'язку. Особливо важливо тим платникам, які не перейшли ще на електронну звітність через Інтернет, отримати сертифікати ключів ще до кінця поточного року. Адже з першого січня 2012 року в Єдиному реєстрі податкових накладних необхідно буде реєструвати податкові накладні з сумою ПДВ понад 10 тис. грн, а також - податкові накладні незалежно від суми ПДВ по кожному ланцюгу реалізації імпортних та підакцизних товарів.

На таких зустрічах інспектори зауважують майбутніх підприємців, що податкова політика нашої держави спрямована на забезпечення стабільних надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників і, звичайно, на створення умов для подальшої інтеграції України у світову спільноту.

До речі, фахівцями податкової інспекції міста з початку року проведено 110 семінарів, з них 41 - у міському центрі зайнятості.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.