Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:47:13

Учні завітали до Чернігівської митниці Міндоходів на День відкритих дверей

31.10.2013   07:27

У перший день канікул Чернігівська митниця Міндоходів відкрила двері для восьмикласників середньої загальноосвітньої школи № 2 міста Чернігова.

За словами начальника митниці Олександра Іванова, велике значення для виховання підростаючого покоління має знайомство з кращими представниками професії.

Олександр Лисенко, начальник відділу митного оформлення, ознайомив школярів з найважливішими напрямками діяльності митниці, розповів про роботу інспекторів на кордоні. Цікавим було практичне знайомство підлітків з технічними засобами, що використовуються при здійсненні митного контролю. У дітей була можливість долучитись до обслідування предметів одягу металошукачем, перевірки паперових купюр і документів та вимірювання радіаційного фону спеціальними приладами. 

Найбільше емоцій викликало  у школярів знайомство з німецькою вівчаркою Найком, який разом зі своїм господарем – головним інспектором-кінологом Анатолієм Ісаком - служить на кордоні. «Найк пройшов відповідний курс навчання для того, щоб допомагати інспектору виявляти на кордоні наркотичні засоби й зброю» - розповів Анатолій Ісак. Він також повідомив, що інспектор і собака - це кінологічна команда, яка працює на загальний результат. Найк продемонстрував дітям, як він справляється зі своїми обов’язками – швидко знайшов приховану ними, так звану, «закладку».

Школярі залишали заклад з безліччю вражень та купою позитивних емоцій. Та й дорослим прийшлось до вподоби  таке спілкування з вихованою, цікавою  та цілеспрямованою молоддю.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини