Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:26:24

Чернігівська вчителька нагороджена щорічною премією Верховної Ради України

19.10.2013   09:37

Постановою Верховної Ради України від 08.10.2013 року "Про присудження щорічної премії ВРУ педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" вчителька чернігівської школи № 2 Олена Михайлівна Лобода отримала високу нагороду серед інших 30-ти вчителів України.

Олена Лобода 11 років працює у загальноосвітній середній школі № 2 вчителем економіки. За цей час її учні отримали 64 дипломи міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад з економіки, з них 9 – на Всеукраїнському етапі олімпіад.

За словами директорки школи Тамари Касаткіної, Олена Лобода відбирає учнів ще з 7-го класу і готує їх до олімпіад з економіки, на яких вони змагаються з дев'ятикласниками.

Так, один з учнів Олени Лободи, випускник 2013 року Білоокий Валентин протягом 5-ти років, починаючи з 7-го класу, отримав 15 дипломів переможця олімпіад різного рівня з економіки. Цього року він вступив до Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка на спеціальність "міжнародні економіка".


Довідка:
Щорічна Премія Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів заснована з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві та заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці з 1 січня 2007 року. Щорічно присуджується 30 Премій.
Дипломи і нагрудні знаки лауреатам вручатиме голова Верховної Ради України у приміщенні Верховної Ради України в урочистій обстановці.

 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).