Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 01:13:20

Чернігівська вчителька нагороджена щорічною премією Верховної Ради України

19.10.2013   09:37

Постановою Верховної Ради України від 08.10.2013 року "Про присудження щорічної премії ВРУ педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" вчителька чернігівської школи № 2 Олена Михайлівна Лобода отримала високу нагороду серед інших 30-ти вчителів України.

Олена Лобода 11 років працює у загальноосвітній середній школі № 2 вчителем економіки. За цей час її учні отримали 64 дипломи міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад з економіки, з них 9 – на Всеукраїнському етапі олімпіад.

За словами директорки школи Тамари Касаткіної, Олена Лобода відбирає учнів ще з 7-го класу і готує їх до олімпіад з економіки, на яких вони змагаються з дев'ятикласниками.

Так, один з учнів Олени Лободи, випускник 2013 року Білоокий Валентин протягом 5-ти років, починаючи з 7-го класу, отримав 15 дипломів переможця олімпіад різного рівня з економіки. Цього року він вступив до Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка на спеціальність "міжнародні економіка".


Довідка:
Щорічна Премія Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів заснована з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві та заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці з 1 січня 2007 року. Щорічно присуджується 30 Премій.
Дипломи і нагрудні знаки лауреатам вручатиме голова Верховної Ради України у приміщенні Верховної Ради України в урочистій обстановці.

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини