Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 серпня, 02:02:02

Зацікавлене обговорення покращення процесу відтворення трудових ресурсів

12.10.2011   18:52Агенцiя

Європейський фонд освіти за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України провів у Чернігові семінар на тему “Соціальне партнерство у розвитку професійних навичок та формуванні політики щодо професійної освіти”.

У семінарі прийняли участь представники центральних і регіональних органів влади, соціальних партнерів (роботодавців та профспілок), державного центру зайнятості, фахівці та експерти з питань професійної освіти, директори Чернігівських міських професійно-технічних навчальних закладів.

З вітальним словом до учасників звернулись Вікторія Карбишева, заступник директора департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Наталія Козлова, представник Міністерства економічного розвитку та торгівлі, начальник управління освіти і науки Чернігівської обдержадміністрації Анатолій Заліський.

Основні цілі семінару визначив у своєму виступі менеджер програми ЄФО в Україні Тімо Куусела.

Під час семінару йшло зацікавлене обговорення можливих шляхів покращення співпраці з усіма учасниками процесу відтворення трудових ресурсів, визначення механізмів підвищення якості професійної підготовки робітничих кадрів, налагодження соціального партнерства між роботодавцями та навчальними закладами.

Експерти ЄФО розповіли про міжнародний досвід в організації професійної підготовки кадрів. Керівники підприємств та навчальних закладів висловили глибоку стурбованість недосконалістю законодавчої бази, яка іноді перешкоджає організувати якісну виробничу практику на підприємствах, та надмірною увагою контролюючих органів при оплаті виробничої практики.

В результаті роботи семінару вирішено опрацювати зауваження висловлені від усіх учасників процесу підготовки робітничих кадрів для подальшої розробки фондом пілотних проектів, які б кардинально змінили взаємовідносини між роботодавцями та навчальними закладами. Відзначено про необхідність створення робочих груп та подальших зустрічей для опрацювання механізмів визначення потреби в робітничих кадрах для галузей економіки України на перспективу та розробки програми задоволення ринку праці необхідними кадрами, як того вимагає Уряд.

Під час роботи учасники семінару мали змогу відвідати Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту, який продемонстрував позитивний досвід створення умов для навчання в тому числі і за допомогою соціальних партнерів.

Управління освіти і науки ОДА

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини