Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 14:32:04

Зацікавлене обговорення покращення процесу відтворення трудових ресурсів

12.10.2011   18:52Агенцiя

Європейський фонд освіти за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України провів у Чернігові семінар на тему “Соціальне партнерство у розвитку професійних навичок та формуванні політики щодо професійної освіти”.

У семінарі прийняли участь представники центральних і регіональних органів влади, соціальних партнерів (роботодавців та профспілок), державного центру зайнятості, фахівці та експерти з питань професійної освіти, директори Чернігівських міських професійно-технічних навчальних закладів.

З вітальним словом до учасників звернулись Вікторія Карбишева, заступник директора департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Наталія Козлова, представник Міністерства економічного розвитку та торгівлі, начальник управління освіти і науки Чернігівської обдержадміністрації Анатолій Заліський.

Основні цілі семінару визначив у своєму виступі менеджер програми ЄФО в Україні Тімо Куусела.

Під час семінару йшло зацікавлене обговорення можливих шляхів покращення співпраці з усіма учасниками процесу відтворення трудових ресурсів, визначення механізмів підвищення якості професійної підготовки робітничих кадрів, налагодження соціального партнерства між роботодавцями та навчальними закладами.

Експерти ЄФО розповіли про міжнародний досвід в організації професійної підготовки кадрів. Керівники підприємств та навчальних закладів висловили глибоку стурбованість недосконалістю законодавчої бази, яка іноді перешкоджає організувати якісну виробничу практику на підприємствах, та надмірною увагою контролюючих органів при оплаті виробничої практики.

В результаті роботи семінару вирішено опрацювати зауваження висловлені від усіх учасників процесу підготовки робітничих кадрів для подальшої розробки фондом пілотних проектів, які б кардинально змінили взаємовідносини між роботодавцями та навчальними закладами. Відзначено про необхідність створення робочих груп та подальших зустрічей для опрацювання механізмів визначення потреби в робітничих кадрах для галузей економіки України на перспективу та розробки програми задоволення ринку праці необхідними кадрами, як того вимагає Уряд.

Під час роботи учасники семінару мали змогу відвідати Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту, який продемонстрував позитивний досвід створення умов для навчання в тому числі і за допомогою соціальних партнерів.

Управління освіти і науки ОДА

Останні новини Чернігівщини

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини