Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 15:51:54

Всеукраїнський тиждень “Правових знань” у Чернігівському інституті імені Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом

12.10.2013   07:44Агенцiя

Для пересічного громадянина нашої країни правова освіта в наші часи має велике значення. Кожний рік на початку жовтня в нашому інституті проводиться тиждень “Правових знань”.

У цьому році 7 жовтня студенти старших курсів Ворона Людмила, Пузан Роман, Полевіченко Дмитро провели лекції-бесіди для учнів ЗОШ № 4, ЗОШ № 17 на теми: “Адміністративні правопорушення в місцях дозвілля та культурного відпочинку”, “Конституційні права молоді”, “Загальні положення сімейного права”.

8 жовтня, в День юриста, був проведений брейн-ринг. Під керівництвом доцента кафедри “Правознавства”, кандидата юридичних наук доцента Войцеховського М.М. була створена високо інтелектуальна атмосфера. У заході взяли участь команди 4, 5 курсів ЧІ МАУП та 4 курс юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління. В якості арбітрів запросили заступника начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Бобруйка В.А., викладачів кафедри “Правознавства” – Захарчука І.В., Шевченко О.М. За підсумками змагань перше місце посіли – 5 курс ЧІ МАУП, друге – 4 курс юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління, третє – 4 курс нашого інституту.

Наступного дня, 9 жовтня, на “круглому” столі на тему “Актуальні проблеми практичної діяльності нотаріату України” розглядали дійсно важливі питання щодо проблем, які ставить сьогодення. Для проведення цього заходу запросили відомого у місті нотаріуса Красногора О.В. Він доповів про ті проблемні питання, що безпосередньо виникають у практичної діяльності нотаріусів України. Студенти 4 курсу юридичного факультету підготували доповіді на теми: “Правовий статус нотаріуса”, “Системи нотаріату в Україні”, “Нотаріальні дії”, “Оформлення спадщини”.

10 жовтня відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція “Правова культура та її роль в розбудові незалежної Україні”. У конференції взяли участь викладачі та студенти ЧІ МАУП, Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби та Чернігівського Державного інституту економіки та управління. Із словами привітання до усіх присутніх звернувся завідувач кафедри “Правознавства”, кандидат юридичних наук, доцент Тюленєв В.Г. На конференції студенти підготували цікаві доповіді, які стосуються правової культури, ії розповсюдження у всі сфери життя людини, особливо змістовними були доповіді про правову культуру судді, адвоката. Протягом конференції піднімались різні питання, а саме “Чи існує в нашій країні політична культура?”, “Яким чином можна покращати рівень правової культури населення?”. Обговорювання перетворилось на жваву дискусію, яка пройшла у руслі взаємного порозуміння.


Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.