Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:48:06

Відбулась творча зустріч науковців та освітян Чернігівської області "Видатні українці Т.Г. Шевченко і В.О. Сухомлинський у творчій діяльності освітян Чернігівщини"

04.10.2013   12:56Агенцiя

У рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 95-річчя – В.О. Сухомлинського, відбулась творча зустріч науковців та освітян Чернігівської області, студентів технологічного факультету ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка з педагогічним колективом і учнями Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ічнянської районної ради. Тема конференції: «Видатні українці Т.Г. Шевченко і В.О. Сухомлинський у творчій діяльності освітян Чернігівщини».

Розпочали зустріч учні Тростянецької  школи. Вони представляли свій навчальний заклад в піснях і віршах. Науково-практична  конференція проходила у жвавій діалогічній формі. Виступали і  вчителі шкіл Ічнянського району, які поділились своїм педагогічним досвідом втілення у життя ідей В.О. Сухомлинського та Т.Г. Шевченка, і науковці Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, і Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, відображаючи сучасні погляди на освітній процес. Яскравим був виступ "Кобзаря" сучасності – Василя Буденного. Поет зачитав присутнім свої нові вірші, в яких розкриваються гострі соціальні питання незалежної України. Завершилась конференція вітанням учасників творчої зустрічі з Днем працівників освіти від студентів технологічного факультету.

Після проведення конференції  вчителі й учні мали змогу ознайомитись з різними видами декоративно-прикладного мистецтва на майстер-класах з художньоьго щеплення деревини, аплікації соломою, петриківського розпису, торцювання, лозоплетіння, створення ляльки-мотанки, квілінгу і техно-арту. Учні та вчителі залишились у захваті не лише від наших талановитих майстрів, а й від виставки творчих робіт викладачів і студентів технологічного факультету. Наостанок педагогічний колектив школи влаштував цікаву екскурсію по чарівному осінньому Тростянецькому дендропарку, де всі мали змогу насолодитись красою природи рідного краю.

Урочистим завершенням творчої  зустрічі в Тростянецькій школі  було відправлення листа-привітання учасникам  ХХ Всеукраїнських педагогічних читань, присвячених 95-річчю з Дня народження В.О. Сухомлинського, що відбулися 27-28 вересня в місті Кіровограді та селі Павлиші.


Григорій  Джевага, заступник декана технологічного факультету з виховної роботи

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини