Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 04:49:18

Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року

09.12.2011   10:47Агенцiя

Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23 листопада 2011 року № 1346 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році. Подання реєстраційних документів на ЗНО розпочнеться з 1 січня та триватиме до 20 лютого 2012 року.

Необхідною умовою реєстрації для участі у тестуванні є формування необхідного комплекту документів, які абітурієнт має направити поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЗНО необхідно заповнити заяву-реєстраційну картку, яку можна буде сформувати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти або у пункті реєстрації. Підтвердженням реєстрації абітурієнта для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року є надісланий на його поштову адресу “Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання”, що видається кожному учаснику ЗНО після проходження процедури реєстрації.

У відповідності з графіком проведення, 15 травня відбудеться тестування з першого предмету – хімії. 17 та 19 травня буде проведено оцінювання з російської мови та географії відповідно, 21 та 22 травня – з математики, що відбудеться у дві сесії, 24 травня – з всесвітньої історії, а 26 травня – з іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської. Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників цього навчального року, буде проведено протягом двох днів – 28-29 травня. Також у дві сесії буде проводитися ЗНО з історії України – 31 травня та 1 червня.
Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2012 фізика та біологія, тестування абітурієнтів з цих навчальних предметів буде проведено 5 та 7 червня відповідно.

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів, які з об’єктивних причин не матимуть можливості брати участь у основній сесії тестування, проводитиметься у період з 18 до 23 червня 2012 року. Результати ЗНО будуть оголошені до 1 липня 2012 року.

Враховуючи те, проведення зовнішнього незалежного оцінювання цьогоріч збігатиметься із завершенням навчального року у школах, очікується, що тестування розпочинатиметься у другій половині дня.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини