На Чернігівщині діти писатимуть листи до міліціонерів. ФОТО
В рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», з метою підняття іміджу, формування позитивного і довірливого ставлення до правоохоронців з боку підростаючого покоління
працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області планується проведення серед учнів 3-5 класів творчого конкурсу «Напиши листа міліціонеру»!
«Лист до міліціонера» — є відкритим твором, у якому дитина може звернутись до працівника міліції та написати будь-які побажання, відгуки і свої погляди щодо того, яким має бути справжній міліціонер і в яких випадках він може стати в нагоді та допомогти, або ж дати міліціонеру певну пораду щодо спілкування з учнями.
Роздруковано та рознесено по школах області необхідну кількість плакатів, проведено загальні збори учнів 3-5 класів у кожній школі області, для роз’яснення правил і умов конкурсу.
Також працівники СКМСД УМВС України в Чернігівській області надіслали інформацію про конкурс до Управління освіти і науки обласної державної адміністрації з метою розмістити інформацію на «освітянських» веб-сайтах.
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).