Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 11:40:30

ДАІ звітується, Центр “Доброчин” презентує

09.12.2011   08:26Агенцiя

Результати ознайомчого візиту до республіки Естонія були представлені О. Єршовим, начальником УДАІ УМВС України в Чернігівській обл., та О. Підгорним і Н. Дрозд, представниками Центру “Доброчин”, на прес-конференції, яка пройшла 8 грудня в приміщенні УМВС України в Чернігівській області.

Ознайомлення з естонським досвідом діяльності дорожньої поліції, роботою поліції по вихованню учасників дорожнього руху та превентивними проектами з безпеки дорожнього руху в м. Таллінн – такою була мета офіційного візиту до Естонії.

О. Єршов розповів про структуру та завдання дорожньої поліції Естонії та особистий досвід, навів цікаві приклади роботи естонських поліцейських у виявленні нетверезих водіїв за кермом автомобіля. Акція під назвою “Дують Всі!” передбачає одночасну зупинку біля 10 автомобілів на дорозі та одночасну перевірку на тверезість водіїв. Загальна затримка руху – до 5 хвилин. Система штрафів за порушення правил дорожнього руху досить жорстка. В Естонії існує кримінальна відповідальність за водіння у нетверезому стані, якщо алкоголь у крові перевищує 1,5 проміле.

Естонська поліція працює у тісній співпраці з населенням та громадою і має високий рівень довіри – 86%. Цей показник було досягнуто за 15 років, адже на початку 90-х він не перевищував 14%.

“Поліція в Естонії не є воєнною організацію, а сервісною і надає населенню послуги” – зазначив О. Підгорний. Вони працюють по розроблених стратегічних програмах з чітким, зрозумілим і наявним кошторисом спільно з недержавними організаціями та державними структурами задля підтримки життєдіяльності пересічного громадянина.

Подібна стратегічна програма зі зниження кількості ДТП за участю пішоходів в сільських районах Чернігівській області розроблена Центром “Доброчин” спільно з УДАІ УМВС України в Чернігівській області. На реалізацію програми були розроблені та закуплені флікери (50 000 одиниць) за підтримки МЗС Естонії. Вони будуть розповсюджуватись безкоштовно під час різноманітних акцій.

Інформаційний відео ролик чому та навіщо потрібно бути видимим на дорозі в сутінках було продемонстровано всім учасникам прес-конференції.

Така спільна превентивна діяльність надає можливості отримати позитивний зворотній зв’язок у вигляді зниження травматизму та смертельних випадків за участю пішоходів на дорогах.


Наталія Максименко, Центр “Доброчин”

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

У Чернігові поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП 09:49

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 84-річна жінка-пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини