Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 12:56:17

“День Знань” у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП

06.09.2013   07:28Агенцiя

Знання перемагають невпевненість і страх, а навчитися можна усьому, варто лише захотіти

Мурашко М.І.

Мурашко М.І.

В Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП відбулось урочисте святкування “Дня знань”.

Директор Чернігівського інституту МАУП, кандидат економічних наук, доцент, академік Академії економічних наук України Мурашко М.І. привітав викладачів, студентів з початком нового навчального року і зазначив, що для першокурсників відкривається нова сторінка життя, яка дарує кожному знання, емоції, особистий, творчий та професійний розвиток. Протягом виступу директор звернув увагу на важливість основного завдання Академії – підготовку фахівців високої кваліфікації, активну участь інституту у процесі формування інтелектуального потенціалу країни, вищих потреб особистості, її громадянського й духовного відродження.

В інституті існує почесна традиція: найкращим студентам надається право вручити першокурсникам залікові книжки та “Пам’ятки першокурсника”. У цьому році це право було надано студентам 5 курсу юридичного факультету відмінникам навчання Пузану Роману, Таргонській Христині та Полевіченку Дмитру. Пам’ятка першокурсника допоможе швидко, а головне правильно обрати орієнтири студентського життя. Студент – це не звання і не професія, це стан душі людини. І вірогідно один із найкращих!

Студенти першого курсу присяглися старанно вчитися, працювати над своєю самоосвітою, бути наполегливими у навчанні.
Кожний рік традиційно адміністрація інституту відзначає тих студентів, які на “відмінно” закінчили навчальний рік та брали активну участь у культурному житті Академії. Декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Тюленеєв В.Г. вручив грамоти найкращим студентам інституту. Свято “Дня знань” прикрасили пісні про Україну, про добрі мрії, та любов у виконанні випускника Чернігівського інституту МАУП Підгорного Владислава.


Прес -центр ЧІ імені Героїв Крут МАУП

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.