Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:29:27

Студенти вчилися в “Чернігівстандартметрології”

12.10.2011   15:09Агенцiя

Як повіряють лічильники? Де та як випробовують харчову продукцію за показниками безпеки? Як виглядають підпиляні гирі та що робити, аби захиститися від обважування?

На ці та інші питання отримали відповідь студенти Чернігівського кооперативного технікуму, завітавши з екскурсією на державне підприємство “Чернігівстандартметрологія”.

Начальник відділу повірки електричних та радіовеличин Євген Малецький розповів студентам про види побутових лічильників електроенергії та про те, як можна перевірити правильність їх роботи.

Потім відвідувачі підприємства перейшли до лабораторії з випробування харчової продукції та продовольчої сировини та поставили питання щодо вибору продуктів.

“Звертайте увагу на термін зберігання та обов’язково читайте склад продукції”, – порадила начальник лабораторії Наталія Коновець. Вона показала прилади, за допомогою яких проходять випробування харчових продуктів.

Виставку підпиляних гир продемонстрував студентам начальник сектору метрологічного нагляду Сергій Шацький. Він підкреслив, що захиститись від обважування допоможе елементарна наполегливість і принциповість покупця.

“Не соромтесь підійти ближче до ваг, подивитися їх показання без товару. Стрілка має стояти чітко на нулі”, – сказав він. Сергій Шацький підкреслив, що перевірки метрологічного нагляду проходять і за планом, і за скаргою покупців.

“Дуже сподобалося. Хотілося б частіше відвідувати підприємства”, – ділилися враженнями студенти.

Прес-служба ДП “Чернігівстандартметрологія“

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.