Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:25:44

Чотири школи Чернігова поповнилися новими комп’ютерними класами

03.09.2013   08:41

Виконуючи доручення Президента України щодо забезпечення навчального процесу сучасними інформаційно-комунікаційними засобами в чернігівських школах до початку нового навчального року обладнано чотири комп’ютерні класи.

«Ми повинні пам’ятати, що це, поряд із іншими новітніми технологіями, має створити нові можливості для формування особистості, спроможної до постійного самовдосконалення і самореалізації у сучасному суспільстві», - наголосив секретар міської ради Олег Шеремет, вручаючи сертифікат на урочистій лінійці в школі №33.

«Чернігів має всі передумови, аби достойно працювати над модернізацією освітнього середовища», - підкреслив він та нагадав вимогу Віктора Януковича, що зараз перед освітою постають невідкладні завдання повноцінного забезпечення формування та належного функціонування цілісного інформаційно-навчального середовища, спрямованого на задоволення потреб громадян у якісній освіті, на розвиток кожної особистості відповідно до її здібностей і творчого потенціалу.

Комп’ютерні класи сучасного формату також встановлені в школах №№6, 19 і 27. Крім того, багато навчальних закладів отримали до свята мультимедійні комплекси.

За словами начальника відділу сприяння діяльності депутатів міської ради Людмила Скоробагатько, високу активність проявили майже всі колеги-депутати, які 1 вересня взяли участь у святкових лінійках у різних школах міста. «Завдяки тому, що День знань припав на вихідний, привітати дітей і їхніх учителів прийшло багато батьків та гостей, а тому свято вийшло по-родинному теплим і щирим», - відзначила вона.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини