Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 15:31:39

Володимир Хоменко привітав з Днем знань студентів Чернігівського державного технологічного університету

02.09.2013   12:03

2 вересня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко привітав з Днем знань та початком нового навчального року студентів-першокурсників Чернігівського державного технологічного університету.

Цього року в області до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації на перший курс денної форми навчання зараховано майже 2,5 тисячі студентів. Третина з них навчатиметься у ЧДТУ.

«Сучасний світ потребує від людини глибоких знань і широкої ерудиції, готовності до стрімких змін та самовдосконалення. Чернігівський державний технологічний університет – один із провідних навчальних закладів регіону. Молоді люди обирають саме цей навчальний заклад, щоб отримати фундаментальну освіту, яка дозволить їм у майбутньому обіймати різні посади, професійно розв’язувати складні технічні та економічні завдання, керувати великими підприємствами», - наголосив у виступі Володимир Хоменко.

Він підкреслив: сучасні та якісні перетворення в галузі освіти області постійно перебувають у полі зору органів виконавчої влади регіону та відзначив високу результативність сьогодення студентів університету.

За підсумками Всеукраїнської студентської олімпіади 2012-2013 навчального року призерами з різних навчальних дисциплін стали 12 студентів закладів вищої освіти області. Серед них 7 представників технологічного університету.

У липні цього року на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в м.Казань (Російська Федерація) випускниця цього ж навчального закладу Олена Костевич виборола золоту медаль в індивідуальному заліку та срібну медаль - у командному.

З 2011 року студенти університету щорічно проходять навчання та стажування у Глінвордському університеті (м. Рексхем, Великобританія), що можна вважати високою оцінкою роботи освітянського загалу навчального закладу та предметом гордості всієї Чернігівщини.

«Президентом України Віктором Януковичем поставлено завдання – разом із вами побудувати нову країну та провести всеохоплюючі реформи нашого суспільства. І, безумовно, освіта при цьому повинна відігравати фундаментальну і рушійну роль.

Зважаючи, що рівень освіти є одним із важливих чинників соціально-економічного розвитку регіону, обласна влада приділяє постійну увагу реформуванню та вдосконаленню цієї галузі у всій багатогранності її складових. Переконаний, що спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та працівників освітянської галузі ми здатні повною мірою реалізувати поставлену мету – створити в області систему доступної та якісної освіти, забезпечити належні умови для самореалізації особистості кожної молодої людини», - зауважив голова облдержадміністрації.

Викладачів та студентів також привітали ректор Чернігівського державного технологічного університету Сергій Шкарлет та Голова Чернігівського земляцтва в м. Києві, голова Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», Президент «Асоціації ветеранів спорту України», Віктор Ткаченко.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини