Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:48:10

Володимир Хоменко привітав з Днем знань студентів Чернігівського державного технологічного університету

02.09.2013   12:03

2 вересня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко привітав з Днем знань та початком нового навчального року студентів-першокурсників Чернігівського державного технологічного університету.

Цього року в області до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації на перший курс денної форми навчання зараховано майже 2,5 тисячі студентів. Третина з них навчатиметься у ЧДТУ.

«Сучасний світ потребує від людини глибоких знань і широкої ерудиції, готовності до стрімких змін та самовдосконалення. Чернігівський державний технологічний університет – один із провідних навчальних закладів регіону. Молоді люди обирають саме цей навчальний заклад, щоб отримати фундаментальну освіту, яка дозволить їм у майбутньому обіймати різні посади, професійно розв’язувати складні технічні та економічні завдання, керувати великими підприємствами», - наголосив у виступі Володимир Хоменко.

Він підкреслив: сучасні та якісні перетворення в галузі освіти області постійно перебувають у полі зору органів виконавчої влади регіону та відзначив високу результативність сьогодення студентів університету.

За підсумками Всеукраїнської студентської олімпіади 2012-2013 навчального року призерами з різних навчальних дисциплін стали 12 студентів закладів вищої освіти області. Серед них 7 представників технологічного університету.

У липні цього року на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в м.Казань (Російська Федерація) випускниця цього ж навчального закладу Олена Костевич виборола золоту медаль в індивідуальному заліку та срібну медаль - у командному.

З 2011 року студенти університету щорічно проходять навчання та стажування у Глінвордському університеті (м. Рексхем, Великобританія), що можна вважати високою оцінкою роботи освітянського загалу навчального закладу та предметом гордості всієї Чернігівщини.

«Президентом України Віктором Януковичем поставлено завдання – разом із вами побудувати нову країну та провести всеохоплюючі реформи нашого суспільства. І, безумовно, освіта при цьому повинна відігравати фундаментальну і рушійну роль.

Зважаючи, що рівень освіти є одним із важливих чинників соціально-економічного розвитку регіону, обласна влада приділяє постійну увагу реформуванню та вдосконаленню цієї галузі у всій багатогранності її складових. Переконаний, що спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та працівників освітянської галузі ми здатні повною мірою реалізувати поставлену мету – створити в області систему доступної та якісної освіти, забезпечити належні умови для самореалізації особистості кожної молодої людини», - зауважив голова облдержадміністрації.

Викладачів та студентів також привітали ректор Чернігівського державного технологічного університету Сергій Шкарлет та Голова Чернігівського земляцтва в м. Києві, голова Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», Президент «Асоціації ветеранів спорту України», Віктор Ткаченко.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини