Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:46:57

Свято Першого дзвоника пройшло у школах Чернігова

02.09.2013   11:51

Традиційне свято Першого дзвоника 1 вересня пройшло у всіх школах Чернігова. Міський голова Олександр Соколов відвідав урочистості у ЗОШ № 19.

Одна з найбільших шкіл міста за своїми потужностями цього року відзначила ювілейне 50-те свято Першого дзвоника. Вітаючи педагогічний колектив і школярів, міський голова підкреслив необхідність впровадження у навчальний процес новітніх технологій. Він зазначив, що ліцей №15 став учасником національного проекту "Відкритий світ", однак інші чернігівські освітні заклади теж мають відповідати вимогам часу.

Керівник Чернігова під час лінійки передав директору школи №19 Людмилі Шелупець сертифікат на комп'ютерний клас. Представники народних депутатів подарували для школи два мультимедійні комплекси. Відтепер навчальний заклад має 14 мультимедійних комплексів, у ньому працює мережа Wi-Fi.

Цього року у перший клас до школи №19 пішли понад 130 школярів (сформовано 4 перші класи). Гордістю навчального закладу є вихованки Федерації гімнастики України, а також клубу спортивного танцю "Аеліта". Під час свята Першого дзвоника вони представили свою творчість. Учнів, батьків і вчителів у рік ювілейного свята Першого дзвоника також привітали колишні випускники навчального закладу.

 Довідка: У Чернігові працюють 34 загальноосвітні школи, у яких навчаються майже 25 тис. школярів. У школах Чернігова сформовано 91 перший клас, заняття у яких розпочали 2828 учнів. У 56 дошкільних закладах виховуються понад 11 тис. дітей. Навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах забезпечують 2338 педагогів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини